WPADŁ W POŚLIZG

Dobre: Transport ogromnego sprzętu zatrzymał ruch pod Mińskiem Mazowieckim. Utrudnienia potrwają co najmniej dobę!

2022-12-14 12:51

W okolicach godziny 1 w nocy w środę (14 grudnia) doszło do szokującego zdarzenia drogowego. Na jezdnię przewrócił się transport przewożący element do budowy farmy wiatrowej! Wszystko miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 637 w gminie Dobre, powiecie mińskim. Jak informują służby, utrudnienia mogą potrwać co najmniej dobę! Warto zaopatrzyć się w cierpliwość.

Transport zablokował drogę wojewódzką na co najmniej dobę! Co tam się wydarzyło?

W środę (14 grudnia) w okolicach godziny 1 w nocy doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Drogą wojewódzką nr 637 poruszał się transport, na pace którego znajdowały się gigantyczne elementy do budowy farmy wiatrowej. W pewnym momencie jedna z ciężarówek jadąca w kolumnie zjechała z drogi.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o 1:50. Na drodze wojewódzkiej nr 637 doszło do zdarzenia drogowego. Przez miejscowość Walentów przejeżdżał transport ponadnormatywny. W trakcie omijania infrastruktury drogowej tył naczepy zsunął się do rowu. Kierowca został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” sierż. szt. Elżbieta Zagórska z mińskiej policji.

Jak przekazała policja, utrudnienia na pewno potrwają jeszcze do godzin późnych popołudniowych, jednak niewykluczone jest to, że przeciągną się w czasie.

Policjanci pracują na miejscu i kierują na objazdy. Samochody ciężarowe przez miejscowości Wierzbno i Kałuszyn, samochody osobowe przez Dobre oraz Brzozowicę – dodała policjantka.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają