Dramat!

Trzy roztrzaskane samochody w Komornicy! Koszmar na drodze, są ranni

2023-03-07 8:23

Groza na drodze! W poniedziałek (6 marca) w Komornicy przy ul. Nasielskiej rozbiły się aż trzy samochody! Do wypadku doszło wieczorem. Na miejsce pilnie wyruszył służby ratunkowe. Strażacy i ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Dwie ranne osoby trafiły do szpitali. Droga była całkowicie zablokowana.

Komornica. Groźny wypadek, trzy samochody rozbite

Do wypadku doszło na 48 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 632. - Do wypadku doszło około godz. 20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-latka kierująca kią niedostosowała prędkości do panujących warunków i na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas. Uderzyła w jadącego prawidłowo opla, którym kierował 23-latek, a później w suzuki. Ranni zostali 30-letni kierowca i 28-letnia pasażerka – mówi kom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie.

Na miejscu wypadku panowały trudne warunki pogodowe. Na zdjęciach widać częściowo oblodzony i zaśnieżony asfalt. Policjantka dodała, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Nie wiemy w jakim stanie są poszkodowani. Po wypadku droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach do późnych godzin nocnych.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają