Tutaj kupisz tanią pralkę

2009-11-06 1:00

Chcesz kupić nową lodówkę czy pralkę, ale brakuje ci pieniędzy? Poszukaj okazji w outletach sprzętu AGD i RTV.

- Wpadłem tutaj po części do pralki, a teraz zastanawiam się nad kupnem nowej - mówi Dariusz Maleta (46 l.). - Nie wiedziałem, że istnieją takie miejsca, jak outlety ze sprzętem gospodarstwa domowego - dodaje. Ekspert Serwis na Woli przy Górczewskiej 131/135, gdzie spotykamy pana Dariusza, to jedno z miejsc w Warszawie, w których można upolować okazję taką, jak pralka lub lodówka za 599 zł. W dodatku towar jest fabrycznie nowy. Przeceny sięgają 50 proc. Jak to możliwe? - Sprzedajemy rzeczy nieużywane, ale pochodzące np. z wystaw czy targów AGD lub z niewielką wadą, która nie wpływa na sprawność sprzętu - tłumaczy właściciel sklepu, Stefan Niewiadomski (59 l.). Te wady to małe wgniecenia blachy czy rysy, których często nawet nie widać po wstawieniu np. zmywarki między kuchenne szafki. - Zawsze sprawdzamy towar, zanim trafi do sklepu - dodaje Niewiadomski. - Gdy coś ma jakąś usterkę, najpierw ją usuwamy, a jeśli klient zgłosi problemy ze sprzętem, naprawiamy go. Serwisem AGD zajmuję się od 40 lat, wszystkiego doglądam osobiście - zapewnia. Takich miejsc jest w Warszawie więcej. To nie tylko dwie filie Ekspert Serwis (Grochowska 8c na Pradze i Cybisa 6 na Ursynowie), ale też np. sklep w Raszynie - IBA Electronics (ul. Wspólna 39, zjazd z al. Krakowskiej przed CH Janki), również z własnym serwisem i gwarancjami. Tutaj oprócz pralek i lodówek kupimy też drobne AGD (serwisy do kawy, mikrofalówki) oraz RTV - telewizory, odtwarzacze DVD, a poza nowym sprzętem znajdziemy tzw. returny - zwroty towarów zza granicy, końcówki serii, np. niemieckie. Taniego AGD warto też szukać w komisach. Używane pralki czy lodówki kupimy np. w Skarbonce (Wileńska 33), przy ul. Potockiej 14 i Osieckiej 46.

Outlety AGD - przykładowe ceny

Ekspert Serwis: Pralki (np. przecena z 1300 na 899 zł), lodówki od 599 zł (np. lekko pofalowany bok, przecena z 1400 na 899 zł), kuchnie od 499 zł, okapy kuchenne od 99 zł (np. przecena z 400 na 240 zł)

Komis, ul. Osiecka 46 (używane, kilkuletnie sprzęty): lodówka od 120 do 500 zł

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE