TYLKO U NAS! Czego słuchają mieszkańcy stolicy. Ronnie Ferrari KRÓLEM?

2020-01-15 13:30 DAR, dryndak@se.com.pl
Ronnie Ferrari w Hulakula
Autor: WBF koncert Ronnie Ferrari

Młodzi mieszkańcy Warszawy oszaleli na punkcie Ronniego Ferrari i jego piosenki „Ona by tak chciała” Ten utwór stał się hitem klubowych parkietów. Na listach przebojów króluje dość wysoko. W gorącej 20 radia Eska zajmuje 9 pozycje. Ale to nie koniec niespodzianek. Wokalista ma już nowy singiel.

Warszawiacy nie mają wątpliwości. To hit, który nie trzeba nikomu przedstawiać. Utwór „Ona by tak chciała” króluje już na każdej imprezie. - Ronnie jest the best, a impreza bez niego już nie jest taka sama- przyznają młodzi mieszkańcy stolicy. Trudno się dziwić. Ronnie Ferrari osiągnął niesamowity sukces przebojem „Ona by tak chciała”. Piosenka nie tylko stała się hitem parkietów, ale również pobiła rekord w serwisie YouTube i została pierwszym polskim utworem w historii, do którego teledysk polubiono ponad milion razy.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE ! Horror w parku Skaryszewskim! Psychol zabija psy środkami chemicznymi

Ale to nie koniec niespodzianek. Przyszła pora na nowy singiel. „Radiówka” to kolejna piosenka Ronniego Ferrari, która znajdzie się w jego nadchodzącym albumie. Jak poinformował sam artysta, płyta ukaże się już pod koniec marca. A już w sobotę Ronnie wystąpi w Warszawie w klubie Hula Kula.

ZOBACZ TEŻ:  Skandal w galerii w Ursusie! Dziecko zrobiło kupę w majtki, bo nie działały toalety