Ukradł swojemu ojcu traktor. Tylko po to, by… dostać się do Warszawy

i

Autor: POLICJA Zatrzymany mężczyzna z policjantem

Ukradł swojemu ojcu traktor. Tylko po to, by… dostać się do Warszawy

2022-07-06 9:41

Zatrzymano 28-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież traktora. Mężczyzna zabrał ojcu ciągnik z podwórka, a to tylko dlatego, że nie miał czym dojechać do stacji kolejowej, skąd chciał wsiąść do pociągu do Warszawy. 28-latek usłyszał zarzut kradzieży ciągnika wartego 10 tysięcy złotych.

Mężczyzna ukradł ciągnik swojego ojca

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży ciągnika rolniczego. Pewien mężczyzna miał ukraść traktor swoim rodzicom i odjechać nim z podwórka. – Operacyjni z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu ustalili, gdzie 28-latek może przebywać. Podjęli obserwację okolicy i niedługo później mężczyzna był już zatrzymany – przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna nie wydawał się zaskoczony podaną przez funkcjonariuszy przyczyną ich wizyty. 28-latek przyznał się do kradzieży i opowiedział historię, jak do niej doszło i dlaczego dopuścił się przestępstwa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuchwała kradzież pod Siedlcami. Nocą ukradł rury z budowy autostrady

Zdenerwowała go sytuacja rodzinna, dlatego ukradł

Mówił, że kiedy był u rodziców na wsi, zdenerwował się sytuacją rodzinną w domu i postanowił przyjechać do stolicy. – Kłopot polegał jednak na tym, że do najbliższej miejscowości, z której odjeżdżają pociągi do stolicy, nie było w niedzielę żadnego połączenia. Postanowił więc zabrać ciągnik i nim dostać się na stację. Tam, jak twierdzi, porzucił traktor i na tym zakończył z nim swoją przygodę – dodała policjantka.

28-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży traktora, którego wartość sięgnęła 10 tysięcy złotych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zatrzymał się na czerwonym świetle i stracił 310 tys. złotych. Zuchwała kradzież przy al. Krakowskiej

Samochód stoczył się i zmiażdżył piękną druhnę OSP o koło traktora
Sonda
Jeździłeś kiedyś traktorem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają