Najpierw dał jej alkohol, potem rzucił na łóżko i zgwałcił. Wstrząsające wyznanie Juleczki [WIDEO]

2020-12-12 12:54
upił mnie i wykorzystał
Autor: PD, arch pryw

To był jej chłopak. Ufała mu. Aż do urodzinowej imprezy znajomych. Wtedy spotkanie sam na sam z 18-letnim Michałem okazało się traumatyczne. - Nalegał, żebym piła. Złapał mnie, przycisnął. Broniłam się, ale on był silniejszy… - opowiada nam 15-letnia Julia z Pragi-Północ. Mama dziewczynki zgodziła się, by córka opowiedziała w gazecie o tym, jak potraktował Julię jej chłopak. Bo - jak się okazuje - to nie pierwszy raz, kiedy 18-latek używa przemocy w stosunkach z nastolatkami.

Upił ją i wykorzystał na urodzinach u koleżanki

Julia i Michał byli parą. Któregoś dnia Julia poszła do niego do domu. Mieli razem pójść na urodziny koleżanki. Ale chłopak miał na ten dzień inne plany. Kupił alkohol i poczęstował nim dziewczynę. - Nalegał, żebym piła. Trochę się napiłam, ale cały czas wiedziałam, co się dzieje - opowiada nastolatka. W pewnym momencie zaszumiało jej w głowie. Chciała wyjść, ale Michał zatrzymał ją w drzwiach i nie chciał wypuścić. - Powiedziałam, że chcę wyjść. Ale on mnie złapał, przycisnął i zaczął dotykać w intymne miejsca. Mówiłam, żeby przestał, że ja nie chcę, ale on nie słuchał. Rzucił na łóżko i rozebrał. Broniłam się, ale on był silniejszy. W końcu zrobił to… - opowiada Julia.

Po wszystkim opowiedziała o tym matce. - Mówiła, że ją obmacywał, rozebrał i wykorzystał - mówi zbulwersowana pani Jadwiga. Zawiadomiła policję. Sprawa trafiła do prokuratury. Ta prowadziła postępowanie miesiącami. Dopiero kilka dni temu Michał B. usłyszał zarzuty. - Zostały przedstawione zarzuty jednej osobie. Dotyczą obcowania płciowego z osobą małoletnią poniżej 15 lat. Postępowanie jest na końcowym etapie - informuje Katarzyna Skrzeczkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Jak ustalili reporterzy „Super Expressu” Julia nie jest jedyną nastoletnią „ofiarą” seksualnych zapędów Michała B. Ale do prokuratury nie wpłynęło żadne inne zawiadomienie. Michał B. nie odpowiadał na próby kontaktu z naszej strony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE