Urodziny Pani Prezydent

2009-11-05 1:00

Nie było hucznej imprezy i strzelających korków od szampana, ale goście dopisali. Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz (57 l.), która obchodziła wczoraj urodziny, przez cały dzień przyjmowała życzenia od bliższych i dalszych współpracowników. Z kwiatami pojawił się u niej nawet prezes Polsatu.

Współpracownicy prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz nie przygotowali dla jubilatki żadnej imprezy niespodzianki, nie było też zrzutki na prezent. Nie zabrakło za to życzeń i bukietów kwiatów.

Niespodziankę zrobił pani prezydent między innymi prof. Bogdan Chazan, dyrektor Szpitala Ginekologiczno-Położniczego im. św. Rodziny, który złożył jej życzenia przy okazji oficjalnej prezentacji informatora dla rodziców "Maluch w Warszawie".

Do gabinetu prezydent stolicy przy pl. Bankowym jeszcze przed godz. 17 pielgrzymowali z życzeniami bliscy i dalsi współpracownicy. Z kwiatami stawił się między innymi komendant Warszawskiej Straży Miejskiej Zbigniew Leszczyński. Okolicznościową wizytę z ogromnym bukietem pomarańczowych róż złożył jubilatce również prezes Polsatu Mirosław Błaszczyk.

Do wieczora w gabinecie prezydent stolicy uzbierała się już całkiem pokaźna kolekcja bukietów, w większości róż. Hanna Gronkiewicz-Waltz żartowała, że zawdzięcza to pewnie jednej ze stacji radiowych, która wspomniała na antenie o urodzinach. Czego należałoby jej życzyć? - Przede wszystkim siły, wytrwałości i determinacji - odpowiedziała prezydent. Zapytana, czy na kolejną kadencję także, odpowiedziała: - Dlaczego by nie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają