Uwaga! Nad Warszawę nadciąga potężna burza! We wtorek może być niebezpiecznie

Uwaga! Nad Warszawę nadciąga potężna burza! We wtorek może być niebezpiecznie
Autor: Pixabay Uwaga! Nad Warszawę nadciąga potężna burza! We wtorek może być niebezpiecznie

Prognoza pogody dla Warszawy i okolic na wtorek, 20.04.2021. Synoptycy przygotowujący prognozy pogody informują, że w ciągu dnia nad stolicą zbiorą się burzowe chmury. I choć poranek będzie słoneczny i przyjemny, to już w godzinach popołudniowych czeka nas gwałtowne załamanie pogody. Przeczytaj prognozę pogody dla Warszawy i okolic na wtorek, 20 kwietnia.

Spis treści

  1. 20.04.2021. Prognoza pogody, Warszawa
  2. Warszawa: Nadciąga potężna burza. Wtorek, 20.04.2021
Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą

20.04.2021. Prognoza pogody, Warszawa

Pogoda w Warszawie we wtorek, 20.04.2021

Jaka będzie pogoda we wtorek, 20 kwietnia, w Warszawie i najbliższych okolicach? Synoptycy informują, że czeka nas dzień iście wiosenny. A przysłowie "kwiecień, plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata" zdecydowanie znajdzie odzwierciedlenie w tym, co będzie się działo, pod względem pogody, w stolicy Polski. Choć do godziny 14. będziemy mogli cieszyć się ciepłem i słońcem, to już po godzinie piętnastej powinniśmy być gotowi na potężną burzę i ulewny deszcz. Dlatego wychodząc z domu pamiętajcie o zabraniu ze sobą parasoli. Kierowcy, którzy zdecydują się na podróż autem po mieście muszą być gotowi na możliwe utrudnienia w ruchu, które występują często przy gwałtownej zmianie pogody.

Zobacz koniecznie: PILNE! Szczepienia na koronawirusa. Morawiecki informuje: "E-skierowania na szczepienia dla wszystkich dorosłych". Jest data

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Warszawa: Nadciąga potężna burza. Wtorek, 20.04.2021

Wtorek, 20 kwietnia. Prognoza pogody dla Warszawy: Będzie burza

Meteorolodzy, którzy przygotowują prognozy pogody dla Warszawy i okolic informują, że we wtorek, 20 kwietnia, od godziny 15:00 do 17:00 w regionie mogą wystąpić burze z intensywnymi opadami deszczu.

Temperatura w ciągu dnia będzie rosnąć, a w najcieplejszym momencie wynosić będzie 14°C. Tyle samo wynosić będzie temperatura odczuwalna. W nocy spadnie do 6°C.

Północny wiatr będzie wiał z prędkością 8 km/h, w porywach osiągając maksymalną prędkość sięgająca 13 km/h.

Ciśnienie w ciągu dnia wynosić będzie 1014 hPa. Od godziny ósmej rano do godziny 14:00 biomet będzie korzystny.

Przeczytaj: Szczepienia na koronawirusa. Ile trwa odporność na Covid-19? Prof. Horban przekazał ważne informacje

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE