roboty

i

Autor: Pixaby

Uwaga piesi! Utrudnienia na Górczewskiej. Rozkopią chodnik pod metro

2021-04-07 9:30

Ciężkie maszyny wjadą w czwartek na chodnik po północnej stronie ul. Górczewskiej. Od samego rana rozpocznie się przebudowa chodnika i ścieżki rowerowej. Część chodnika zostanie zagrodzona dla ruchu pieszych. Prace mają potrwać około dwa tygodnie. Szykują się poważne zmiany w tamtym rejonie. Jakie?

W czwartek 8 kwietnia, w godzinach porannych rozpocznie się przebudowa chodnika po północnej stronie ul. Górczewskiej – informują drogowcy. Przejście zostanie odgrodzone na odcinku od Centrum Handlowego do wjazdu do budynku ul. Górczewska 200.

Co będzie dalej?

NIE PRZEGAP: Szaleniec z Zielonki złapany. Już nikogo igłą nie ukłuje. Do akcji wkroczyli antyterroryści [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się proces pirata drogowego z ulicy Sokratesa

W czasie, kiedy chodnik będzie niedostępny dla pieszych, droga dla rowerów stanie się ciągiem pieszo-rowerowym. Po zakończeniu tego etapu prac, planowana jest zmiana odwrotna. - Dotychczasowa droga dla rowerów  zostanie zamknięta, a nowy chodnik udostępniony dla ruchu pieszo-rowerowego - relacjonują przebieg zmian drogowcy.

Prace prowadzone są w związku z budową stacji metra Ulrychów. Po zakończeniu robót, piesi i rowerzyści z powrotem będą mogli korzystać z nowego chodnika i drogi dla rowerów. Każdy z etapów potrwa około 2 tygodnie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE