Varso Tower rozbłysnął światłami, wyższy już nie będzie. Wyjątkowy pokaz w centrum Warszawy

2021-03-11 20:31
Varso Tower rozbłysnął światłami. Wyjątkowy pokaz w centrum Warszawy
Autor: Facebook, HB Reavis pokaz na dachu Varso Tower

Śnieg i silny wiatr nie przeszkodziły HB Reavis w realizacji planów. W czwartkowy wieczór na Varso Tower rozbłysła wyjątkowa prezentacja multimedialna. Były też światła widoczne w całej w Warszawie oraz niewielkie elementy pirotechniczne na dachu wiezowca. Kto nie mógł zobaczyć tego na żywo, mógł śledzić relację w mediach społecznościowych. Było co podziwiać!

Zgodnie z zapowiedzią Varso Tower stał się najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Czwartkowy wieczór był wyjątkowy. Warszawiacy (i nie tylko!) mogli być świadkami wyjątkowego wydarzenia. Na fasadzie i dachu wieżowca Varso Tower odbył się niepowtarzalny pokaz laserowy. Główna część pokazu odbyła się zgodnie z planem o godz. 19. Na szczyt Varso Tower wciągnięta została wiecha symbolizująca ostatni etap budowy konstrukcji. Wieżowiec osiągnął już bowiem swoją docelową wysokość - 310 metrów!

NIE PRZEGAP: Youtuber zrobił coś bezmyślnego. Pokazał szokujący film. Wspiął się kilkaset metrów nad Warszawą

Planów nie popsuła nawet kapryśna pogoda i nagła śnieżyca w Warszawie. Niebo rozbłysło światłami, które sięgały do najdalszy zakątków stolicy. Na dachu Varso Tower pojawiły się nawet elementy pirotechniczne. Relację z wydarzenia można było oglądać również z domowego zacisza. Wszystko dzięki transmisji na żywo na facebookowym profilu HB Reavis.

Przypominamy, że Varso Tower mieści się w samym centrum stolicy i jest jednym z trzech budynków tworzących Varso Place, czyli kompleks powstający przy skrzyżowaniu ul. Chmielnej i al. Jana Pawła II. Ten wyjątkowy budynek ma szansę zostać niepowtarzalną atrakcja turystyczną w stolicy. Po zakończeniu budowy wieżowca w 2022 roku, na jego dachu ma zostać otwarty ogólnodostępny taras widokowy. Warto podkreślić, ze będzie on położony dwukrotnie wyżej niż ten w Pałacu Kultury! Widok z niego na piękną panoramę Warszawy na pewno będzie zapierał dech w piersiach!

Byliśmy na dachu Europy. Tak buduje się Varso Tower w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE