Legia Warszawa

i

Autor: Fot. Adrianna Gorzka Legia Warszawa

Vuković z nowym kontraktem. Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin już w niedzielę [GDZIE OGLĄDAĆ?]

2019-05-10 23:01

To ostatnie trzy mecze ekstraklasy. Przed Legią Warszawa prawdziwa walka o mistrzostwo. Przy Łazienkowskiej Wojskowi zmierzą się z Pogonią Szczecin. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie. 

Legia jest pierwsza w tabeli, ale ma tylko jednopunktową przewagę nad Piastem Gliwice. Do końca rozgrywek pozostały jedynie trzy mecze. Nie ma już miejsca na pomyłki. 

Czytaj także: Bemowskie Syreny bezdomne! Nie ma hali dla siatkarek

- Może się zdarzyć, że przeciwnik meczu strzeli jedną bramkę. Musimy nie tracić głowy w tym momencie, jakby ten początek meczu był najważniejszy. Wiadomo, że jest ważny, ale musimy poszukać w tych meczach takiej skuteczności, jaką mieliśmy chociażby w drugiej połowie meczu z Lechią - mówi Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa.

POSŁUCHAJ:

W niedzielę Legia podejdzie do meczu w najsilniejszym zestawieniu. Trener będzie miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. 

- Jeżeli chodzi o zawodników, którzy mają drobne urazy to nie warto o tym nawet wspominać. Wiele wskazuje na to, że będzie można liczyć na wszystkich zawodników, których mamy w kadrze zespołu - dodaje trener Legii.

POSŁUCHAJ:


Pogoń Szczecin oprócz meczu z Legią ma przed sobą jeszcze spotkania z Piastem i Cracovią. Pogoń ostatnio wywiozła punkty z Łazienkowskiej w... 2002 roku. 

Czytaj także: Wielkie zwycięstwo koszykarzy Legii. Pokonali Arkę Gdynia

Gdzie oglądać?

Mecz Legii z Pogonią na stadionie przy Łazienkowskiej zacznie się o 15:30 w niedzielę. Spotkanie będzie można śledzić na antenie Canal +.

Nowy kontrakt 

Aleksandar Vuković podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawą.

Vuković pracował w roli trenera Legii od 2015 roku najpierw w Akademii oraz drużynie rezerw, a następnie jako asystent w I zespole, dwukrotnie obejmując zespół w roli trenera tymczasowego. Na początku kwietnia po raz kolejny zaczął pełnić funkcję trenera. Po gorzkiej porażce z Legii z Wisłą Kraków (0:4) zastąpił Ricardo Sa Pinto. 

Nowy kontrakt Vukovicia obowiązuje do końca sezonu 2019/20 z opcją przedłużenia.

Czytaj także: Marek Jakubiak ostatecznie porzuca Polonię Warszawa! [AUDIO]

Czytaj także: Czy siatkarki Wisły Warszawa zagrają w ekstraklasie? [AUDIO]