Warszawa, Białołęka. Tragedia w szkole podstawowej. Nauczycielka zmarła podczas lekcji

i

Autor: Shutterstock; 2023 Google/screen/Google Earth

KOSZMAR

Warszawa, Białołęka. Tragedia w szkole podstawowej. Nauczycielka zmarła podczas lekcji

2023-11-30 8:04

To nie była zwykła interwencja. Pod szkołą podstawową nr 342 przy ul. Topolowej na warszawskiej Białołęce pojawił się radiowóz policyjny i karetka pogotowia. Wszyscy zastanawiali się, co takiego się wydarzyło w szkolnych murach. Prawda okazała się tragiczna. Jak się okazało, służby wezwano do 66-letniej nauczycielki.

Warszawa, Białołęka. Nie żyje nauczycielka szkoły podstawowej

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek (27 listopada). Chwilę po godzinie 8, tuż po pierwszym dzwonku na lekcję szkole podstawowej nr 342, przy Topolowej zaroiło się od służb ratunkowych. Pod budynek szkoły podjechał radiowóz oraz karetka pogotowia. Wszyscy zastanawiali się, co takiego wydarzyło się w placówce. Prawda okazała się być wstrząsająca.

Najprawdopodobniej podczas lekcji zmarła 66-letnia nauczycielka. Służby wezwano właśnie do niej. Niestety, pomimo szybkiej pomocy, lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon.

Lekarz nie wskazał, aby do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby. Po niezbędnych czynnościach na miejscu policjanci przekazali ciało kobiety jej rodzinie. Policjanci nie prowadzą żadnego postępowania w związku z tym zdarzeniem – przekazała w rozmowie z portalem „onet.pl” kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

Tragedia w szkole. 18-latek rzucił się na swoich kolegów

To kolejna tragedia, która wydarzyła się w szkole na Mazowszu. W środę, 29 listopada informowaliśmy was o ataku nożownika w placówce szkolnej w Kadzidle (pow. ostrołęcki).  Do jeden z klas wbiegł zamaskowany chłopak z wielkim nożem w ręku. Chwilę wcześniej maił uczestniczyć w zajęciach i wyjść z sali do łazienki. Ranił uczennicę i ucznia w klasie, potem kolejnego ucznia na korytarzu. Po wszystkim zbiegł. POlicjanci zatrzymali go w obławie. Dwoje rannych uczniów trafiło do szpitala. Jednemu ratownicy udzielili jedynie pomocy na miejscu.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj: Brutalny atak nożownika w szkole. Są ranni! "Zadawał ciosy w okolice serca i gardła"

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
Listen on Spreaker.