WYPADEK NA PRADZE

Warszawa. BMW ścięło latarnię uliczną. Egipskie ciemności na ulicy Grochowskiej

Niedzielny wieczór (11 września) na Pradze-Południe nie należał do spokojnych. W okolicach godziny 21 z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy marki BMW zjechał z jezdni, wylądował na pasie zieleni i w międzyczasie udało mu się jeszcze ściąć latarnię. Ulicę Grochowską spowiła ciemność. Na miejscu pojawiło się pogotowie oświetlenia ulic.

Praga-Południe. BMW ścięło latarnie. Zablokowane dwa pasy ruchu

Niedaleko placu Szembeka, na wysokości sklepu Lidl przy ul. Grochowskiej 147 doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał ze swojego pasa ruchu, najprawdopodobniej wpadł w poślizg i gruchnął w latarnię uliczną.

Na miejscu zdarzenia pojawił się dziennikarz „Super Expressu”, który rozmawiał ze świadkami. – Niebieskie sportowe BMW uderzyło w latarnię. W zdarzeniu uczestniczył również skuter. Wyłączono zasilanie, bo latarnie uliczne przestały działać – przekazuje dziennikarz.

CZYTAJ TEŻ: Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. W środku był dziecięcy fotelik

Uderzenie było na tyle silne, że w samochodzie wystrzeliły poduszki powietrzne. Na miejscu pojawiły się dwie karetki pogotowia ratunkowego, dwa zastępy straży pożarnej i policja – dodaje.

Przez dłuższy czas zablokowane były dwa z trzech pasów ruchu. Nie występowały jednak większe utrudnienia w ruchu. Na miejsce zderzenia przyjechało również pogotowie oświetlenia ulic, które musiało zająć się ściętą latarnią uliczną.

Sportowe bmw skosiło latarnię. Demolka na Grochowskiej

40-latek dachował BMW

Informowaliśmy również o tragicznym wypadku w Bielanach pod Grójcem.

To tam, w sobotę (10 września) po godzinie 22 na drodze rozegrał się dramat. 40-latek za kierownicą BMW stracił panowanie nad swoim pojazdem i wypadł z drogi. Jego samochód rozbił się, po czym zapalił. Nim przyjechały służby, na ratunek było już za późno. Z samochodu zostały zgliszcza.

Więcej o tym wypadku przeczytacie tutaj: Koszmar pod Grójcem. 40-latek dachował BMW. Spłonął żywcem w roztrzaskanym aucie

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany