Warszawa: Burmistrz Bielan zaprasza najmłodszych na przejażdżkę magicznym autobusem!

2020-05-28 15:11
Burmistrz Bielan zaprasza do magicznego autobusu
Autor: Urząd Dzielnicy Bielany

30 maja, w sobotę, o godz. 14 na profilu Urzędu Dzielnicy Bielany na Facebooku ruszy magiczny autobus. Na czym będzie polegała taka przejażdżka w dobie epidemii? Najmłodsi będą mieli okazję spotkać się m.in. z Szymonem Czerwińskim, finalistą piątej edycji programu Masterchef.

Burmistrz Bielan, Grzegorz Pietruczuk zaprosił najmłodszych mieszkańców Warszawy na wyjątkowe spotkanie, które będzie doskonałą rozrywką dla wszystkich dzieci spędzających ostatnie miesiące w domach. Dzielnica Bielany zorganizowała dla najmłodszych mieszkańców wirtualną przejażdżkę autobusem pełnym niespodzianek. - Ruszamy o godzinie 14:00. Miejsce zbiórki fanpage Nasze Bielany – napisał burmistrz na swoich mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Pożegnanie polskiego lektora Google Maps. Zastąpił go robot. Musisz zobaczyć to WIDEO!


- Zaczynamy od wspólnego gotowania z Szymonem Czerwińskim, finalistą piątej edycji programu Masterchef. Grupa teatralna Pomarańczowy Cylinder - Teatr dla dzieci przygotuje spektakl "Profesor Wodorek i Superbohaterowie", a trio Ola Dzierżawska zaśpiewa przeboje z popularnych bajek. Pomiędzy atrakcjami zarząd dzielnicy będzie czytał dzieciom bajki i wierszyki - poinformowali bielańscy urzędnicy.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa. PORACHUNKI bezdomnych na Saskiej Kępie. ZAATAKOWAŁ w obronie swojego terenu


Nie zabraknie także konkursów z nagrodami i wielu innych atrakcji. Zaproszeni goście opowiedzą też o swoim dzieciństwie. Start o godzinie 14:00 na facebookowym profilu Nasze Bielany.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Andrzej Sośnierz z Porozumienia: Mam ograniczone zaufanie do ministra Szumowskiego [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE