Warszawa. Chciała odejść od swojego partnera. 49-latek wpadł w szał. Groził 35-latce, że ją zabije!

i

Autor: POLICJA Warszawa. Chciała odejść od swojego partnera. 49-latek wpadł w szał. Groził 35-latce, że ją zabije!

PRÓBOWAŁ UCIEKAĆ

Warszawa. Chciała odejść od swojego partnera. 49-latek wpadł w szał. Groził 35-latce, że ją zabije!

2022-12-30 6:23

Policjanci z Targówka zatrzymali 49-latka, który nie mógł pogodzić się z decyzją swojej partnerki o ich rozstaniu. Mężczyzna zaatakował biedną 35-latkę i groził jej, że ją zabije. Agresor bardzo szybko wpadł w ręce policji. Okazało się, że był poszukiwany przez dwie prokuratury. Teraz, grozi mu nawet 2 lata więzienia. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Północ.

Warszawa, Targówek. Mężczyzna groził swojej partnerce, że ją zabije. Przestraszone 35-latka wezwała policję

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Patrol miał udać się na ul. Zamiejską do jednego z mieszkania. Po przyjeździe na miejsce, w lokalu zastali zgłaszająca, zapłakaną 35-latkę.

Przestraszona kobieta wyjaśniła, że mężczyzna z którym od pół roku była w związku, na jej decyzję o rozstaniu zareagował agresywnie, zaatakował ją, krzyczał na nią i zagroził jej śmiercią. 35-latka wierzyła, że partner z "przeszłością" kryminalną może spełnić swoje groźby, bała się o swoje życie – przekazywała kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

Kobieta zdecydowała się złożyć oficjalne zawiadomienie przeciwko agresywnego 49-latka. Ze względu na złe samopoczucie 35-latki, policjanci przetransportowali kobietę do szpitala na konsultacje. Tam, doszło do spotkania funkcjonariuszy z 49-latkiem. Ten, próbował zmylić stróżów prawa podając im fałszywe dane podczas legitymowania. Gdy rzucił się do ucieczki, mundurowi szybko go obezwładnili i zatrzymali.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 49-latka. Grożą mu dwa lata więzienia

Okazało się, że 49-latek jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu celem ustalenia miejsca pobytu, zatrzymania i przymusowego doprowadzenia do tamtejszej Komendy Miejskiej Policji oraz przez Prokuraturę Rejonową w Płońsku na podstawie zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu do celów prawnych – dodała policjantka z Pragi.

We wtorek 27 grudnia mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec 35-latki. Za to przestępstwo grożą mu nawet dwa lata więzienia.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś, że Cię zabije?

Coraz więcej Polaków nagrywa łóżkowe igraszki, a po rozstaniu... publikuje je w sieci!

Czym grozi PORNOZEMSTA? Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają