Chwile grozy w Wilanowie. Agresor został obezwładniony przez strażnika miejskiego

i

Autor: STRAŻ MIEJSKA Chwile grozy w Wilanowie. Agresor został obezwładniony przez strażnika miejskiego

Chwile grozy w Wilanowie. Agresywny mężczyzny zaatakował klientów sklepu

2022-07-06 7:31

W sklepie znanej sieci doszło do niebezpiecznego zajścia. Agresywny mężczyzna sprowokował awanturę w lokalu, a kiedy został z niego wyproszony, zaatakował przypadkowego kierowcę oraz jego żonę. Napastnik został natychmiastowo obezwładniony przez strażnika miejskiego, który akurat znajdował się z pobliżu całego zajścia.

Agresywny mężczyzna zaatakował klientów w sklepie

Do zdarzenia doszło w Wilanowie przy ul. Nałęczowskiej. Do sklepu wszedł mężczyzna, który od początku zachowywał się, jakby chciał sprowokować awanturę. – Sprzedawca, podejrzewając, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, odmówił mu sprzedaży alkoholu – przekazał referat stołecznej straży miejskiej.

Chwile później, niezadowolony klient został poproszony o opuszczenie sklepu. Wychodząc z niego, odgrażał się, krzycząc w kierunku klientów i sprzedawcy – „jeszcze tu wrócę”.

Ze sklepu, zaraz po zrobieniu zakupów, wyszedł też strażnik. Zauważył, że agresywny mężczyzna próbuje wsiąść do zaparkowanego w pobliżu samochodu i prowokuje bójkę z właścicielem pojazdu. Sytuacja stawała się coraz bardziej napięta. Funkcjonariusz postanowił wezwać na miejsce patrol policji – dodał referat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Warszawa. Betoniarka wywróciła się na bok. Beton wylał się ulice

Mężczyzna został obezwładniony i przekazany policji

Zaatakowany na parkingu mężczyzna uciekł, jednak to nie zraziło do kolejnych akcji agresywnego mężczyzny. – Mężczyzna wrócił pod sklep. Widząc zachowanie napastnika i mając na uwadze wcześniejsze groźby pod adresem sprzedawcy, strażnik uniemożliwił mu wejście do sklepu. W odpowiedzi mężczyzna zaatakował funkcjonariusza, próbował go uderzyć i odepchnąć – opisuje dalej stołeczna straż miejska.

Funkcjonariusz postanowił obezwładnić napastnika i unieruchomić go do przyjazdu patrolu policji. Mężczyzna trafił do komendy, a dalsze czynności prowadziła z nim już policja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Warszawa. 14-latka ukradła rower. Jej tłumaczenie wprawia w osłupienie

Zakazane Miejsca osiedle Dudziarska
Sonda
Czy zostałaś/aś kiedyś zaatakowany na ulicy?

Co kieruje umysłem seryjnego zabójcy?

Posłuchaj podcastu i poznaj historię najsłynniejszych morderców świata!

Listen to "Anatolij Onoprienko - Bestia z Żytomierza cz.1" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają