Warszawa. Betoniarka wywróciła się na bok. Beton wylał się ulice

i

Autor: Tadeusz Mróz Warszawa. Betoniarka wywróciła się na bok. Beton wylał się ulice

Warszawa. Betoniarka wywróciła się na bok. Beton wylał się ulice

2022-07-04 13:00

W poniedziałek 4 lipca, parę minut po godzinie 10, doszło do niebezpiecznie wyglądającej kolizji. Na przedłużeniu ul. Stefana Korbońskiego, na bok przewróciła się gigantyczna betoniarka. – Najprawdopodobniej kierowca zostanie przetransportowany do szpitala – przekazał dziennikarz „SE”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Na łuku drogi doszło do kolizji z udziałem betoniarki

Pierwsze informacje dotyczące tego zdarzenia drogowego przekazał nam dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu kolizji.

Na przedłużeniu ul. Stefana Korbońskiego doszło do przewrócenia się betoniarki. Najprawdopodobniej kierujący nie zachował odpowiedniej prędkości i nie wyrobił się na łuku drogi – przekazał reporter.

Betoniarka jest dość nowa, marki mercedes. Jak się dowiedziałem na miejscu, to był jej pierwszy kurs tego dnia. Na jezdnię rozlało się trochę betonu – dodał.

Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdził to zdarzenie drogowe. – Informacje o kolizji otrzymaliśmy parę minut po godzinie 10. Zaraz przy ul. Michała Rosnowskiego doszło do przewrócenia się betoniarki na jezdni. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze co najmniej godzinę – przekazał policjant.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadł na barierki i zawisł. Potworna kolizja na trasie Siekierkowskiej

28-latek huknął w ogrodzenie

W ostatnim czasie informowaliśmy również o wypadku, do którego doszło na ul. Staszica w Ciechanowie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, mężczyzna jechał yamahą, ale pojazd nagle przewrócił się i uderzył w ogrodzenie jednej z przydrożnych posesji. Służby ratownicze, przystąpiły jeszcze do reanimacji motocyklisty, ale 28-latek nie przeżył.

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM ZDARZENIU TUTAJ: 28-latek huknął w ogrodzenie i zginął! Fatalny wypadek w Ciechanowie

Śmiertelny wypadek 26-letniego motocyklisty. Świadkiem była Małgorzata Gersdorf
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE