Kolizja na Mokotowie. Tramwaj wbił się z impetem w autobus miejski

2022-06-23 20:29
Kolizja na Mokotowie. Tramwaj wbił się z impetem w autobus miejski
Autor: TADUSZ MRÓZ (2)

Przy ul. Woronicza, zaraz obok zajezdni tramwajowej, doszło do niegroźnej kolizji autobusu miejskiego z tramwajem linii 10. Bok autobusu został poważnie uszkodzony. Szkło porozsypywało się po siedzeniach wewnątrz pojazdu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Przez dłuższy czas wstrzymano ruch w obrębie zajezdni.

Kolizja tramwaju z autobusem miejskim

W okolicach godziny 15 (23 czerwca) przy zajezdni tramwajowej przy ul. Woronicza na Mokotowie doszło do kolizji autobusu miejskiego z tramwajem.

Informacje o zdarzeniu przekazał nam dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Doszło do zderzenia tramwaju z autobusem. Tramwaj wyjeżdżał z zajezdni, trąbił na nadjeżdżający autobus, jednak nie zdążył zahamować i wjechał w jego bok. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Autobus najprawdopodobniej nadaje się do kasacji – przekazał dziennikarz.

– Pomimo niegroźnej kolizji, został kompletnie zmasakrowany – dodał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragedia w Warszawie. BMW zmiażdżyło mężczyznę. Auto zsunęło się z lewarka

Betoniarka roztrzaskała Ubera na ulicach Legionowa

Informowaliśmy również o wypadku, który miał miejsce na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Józefa Mireckiego w Legionowie.

Doszło tam do potwornego zderzenia z udziałem auta należącego do firmy Uber oraz betoniarki. Kierująca pseudotaksówką została uwięziona w pojeździe. Strażacy musieli używać sprzętu hydraulicznego, by wydostać kobietę ze środka. Ratownicy medyczni zdecydowali o przetransportowaniu jej do szpitala.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT TUTAJ: Betoniarka roztrzaskała Ubera na ulicach Legionowa. Jedna osoba ranna

Ogromny korek na al. Jerozolimskich. Powodem pożar autobusu przy dw. Zachodnim
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE