Dramatyczny wypadek w Starej Wsi. Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo. Zmarł w szpitalu

i

Autor: Tadeusz Mróz Dramatyczny wypadek w Starej Wsi. Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo. Zmarł w szpitalu

Dramatyczny wypadek w Starej Wsi. Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo. Zmarł w szpitalu

2022-06-17 10:10

16 czerwca, około godz. 20 doszło do tragicznego zdarzenia w Starej Wsi w powiecie pruszkowskim. Najprawdopodobniej 36-latek, który poruszał się motorowerem, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z samochodem osobowym marki Mitsubishi. Przetransportowano go do szpitala, gdzie kilka godzin później zmarł.

Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo, zmarł w szpitalu

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach godziny 20, w czwartek, 16 czerwca. Na miejscu zdarzenia drogowego pojawił się reporter „Super Expressu”. – Doszło do zderzenia motoroweru z osobówką marki mitsubishi. Motorowerzysta był reanimowany na miejscu. Został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zmarł parę godzin później – przekazał dziennikarz.

– 36-latek przejeżdżał przez skrzyżowanie bez sygnalizacji świetlnej. Auto nie miało widocznych uszkodzeń – dodał.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Krwawe morderstwo pod sklepem mięsnym w Pruszkowie. Akcja trwała kilkanaście sekund

Zdarzenie drogowe potwierdziła w rozmowie z nami kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. – Na skrzyżowaniu przy ul. Południowej w Starej Wsi doszło do zderzenia motorowerzysty z samochodem osobowym. Najprawdopodobniej kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi. Został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety zmarł – przekazała policjantka.

Kierujący mitsubishi był trzeźwy. Będzie przeprowadzana sekcja zwłok, by ustalić, czy kierujący motorowerem był pod wpływem alkoholu – dodała Kańka.

Pożar w Pruszkowie
Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?