Warszawa: Ciężarówka z oknami runęła na rondzie. Pościg za pijanym kierowcą

2021-11-02 11:52

We wtorek przed południem doszło do poważnego wypadku na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie. Ciężarówka transportująca okna, z niewyjaśnionych przyczyn, przewróciła się na jezdnię. Kierowca próbował uciec z miejsca wypadku, ale udało się go zatrzymać. Policjanci od razu wiedzieli, że jest pijany, bo woń alkoholu niosła się już z daleka.

Wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie

We wtorek, 2 listopada, około godziny 10:30 na rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód ciężarowy przewożący okna, z niewyjaśnionych przyczyn, runął na jezdnię. Ciężarówka niemal całkowicie zablokowała ruch w tym miejscu, a potłuczone szkło rozsypało się po całej jezdni. Informacje o wypadku potwierdza mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

- Wypadek wydarzył się około 10:30. Ciężarówka przewróciła się na bok. Kierujący podjął próbę ucieczki, ale po chwili został zatrzymany w pościgu pieszym przez funkcjonariuszy - poinformowała mł. asp. Sulich.

Jak się okazało, kierowca był kompletnie pijany. - Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu - dodała policjantka. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Utrudnienia

Policjanci ostrzegają, że w miejscu wypadku należy spodziewać się poważnych utrudnień w ruchu. Ciężarówka leży pod wiaduktem Alej Jerozolimskich i blokuje przejazd w kierunku ulicy Bitwy Warszawskiej. W okolicy ronda Zesłańców Syberyjskich utworzyły się gigantyczne korki.

Tak wygląda grób Marii Konopnickiej na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE