Pilne! Fałszerz uciekł z komendy w Wołominie, trwa obława policji

2021-10-26 8:48

W poniedziałek, 25 października, na polecenie prokuratury policja z Wołomina zatrzymała 23-letniego mężczyznę, podejrzewanego o paserstwo i fałszowanie dokumentów. W chwili, gdy policjanci doprowadzali go do pomieszczenia dla zatrzymanych, fałszerz nieoczekiwanie oswobodził się i uciekł z komendy! Trwa policyjna obława w okolicach Wołomina.

Policjanci zatrzymali podejrzanego w Markach i przewieźli wieczorem na komisariat policji w Wołominie. Wtedy sprawy przyjęły niespodziewany obrót. - W chwili doprowadzania do pomieszczenia dla zatrzymanych mężczyzna oswobodził się i uciekł. Trwają poszukiwania, w które zaangażowane są wszystkie dostępne policyjne środki – powiedział asp. szt. Tomasz Sitek z wołomińskiej policji. Na razie nie wiadomo dokładnie, jak młodemu mężczyźnie udało się przechytrzyć policjantów i zbiec z komendy. - Policja prowadzi szeroko zakrojone działania, mające na celu zatrzymanie podejrzanego. Nic więcej nie mogę na razie powiedzieć - dodał Sitek.

Zobacz koniecznie: Diler-cukiernik upiekł ciasto z marihuaną, złapała go policja

Mieszkaniec Wołomina pędził przez Zielonkę ponad 200km/h

Fałszerz uciekł z komendy w Wołominie, trwa obława policji

Młody przestępca uciekając z budynku przy ul. Wileńskiej 43A w Wołominie postawił na nogi wszystkich dostępnych funkcjonariuszy. Przeczesywany jest teren, policja prowadzi także działania operacyjne na terenie miasta.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskich policjantów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE