Szok w Warszawie

Warszawa. Cud na Targówku. Wstał z wózka inwalidzkiego, ukradł paczkę i odjechał

2022-09-07 19:59

Cuda się zdarzają. Jeden z nich miał miejsce w środę (7 września) skoro świt na Targówku. Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna wjeżdża na prywatną posesję wózkiem inwalidzkim. Po chwili staje się niemożliwe – wstaje z niego, zabiera pozostawioną pod drzwiami paczkę i odjeżdża! Autorka nagrania podzieliła się nim w mediach społecznościowych.

Warszawa. Cud na Targówku. Wstał z wózka i ukradł paczkę

Nagraniem podzieliła się mieszkanka ul. Gorzykowskiej na Targówku Mieszkaniowym. Sytuacja miała miejsce w środę po godzinie 6 rano. Na prywatną posesję wjechał mężczyzna na wózku inwalidzkim. Widać jak podjeżdża do żywopłotu i zaczyna wyrzucać śmieci. Chwilę później dokonuje się cud. Na nagraniu widać, jak „niepełnosprawny” wstaje z wózka! Chwilę po niezwykłym ozdrowieniu człowiek zabiera pozostawioną pod drzwiami paczkę i jak gdyby nigdy nic odjeżdża swym pojazdem.

Przeczytaj również: Wierzyli w cud. Nowy Testament palaczy marihuany

Co ukradł? - Zabrał nam jedna torbę z cateringu który zamawiamy. Dodatkowo wyrzucił śmieci w winogron – skarży się „Super Expressowi” autorka nagrania, która prosi o anonimowość.

Cud na Targówku. Wstał z wózka inwalidzkiego, ukradł paczkę i odjechał

Warszawa. Sensacja na Targówku

Do innej niecodziennej sytuacji doszło na Targówku w sierpniu. Na terenie szkoły podstawowej legowisko urządził sobie dzik! świadkowie wezwali leśników i rozpoczęła się obława. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy wierzysz w cuda?
Nasi Partnerzy polecają