Marihuana znaleziona przy nastolatkach, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com/vjkombajn Marihuana znaleziona przy nastolatkach, zdjęcie ilustracyjne

Wierzyli w cud. Nowy Testament palaczy marihuany

2019-02-25 9:21

Dwóch nastolatków z Bielan zwróciło szczególną uwagę funkcjonariuszy. Mieli przy sobie Nowy Testament, a w nim... niespodziankę. 

Strażnicy miejscy i policjanci wspólnie kontrolowali teren Bielan. Ich uwagę zwróciło dwóch młodych mężczyzn, którzy zauważyli funkcjonariuszy i próbowali się oddalić. Po podjęciu interwencji, funkcjonariusze wyczuli od nastolatków charakterystyczną woń marihuany. Młodzi mężczyźni zostali wylegitymowani i przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji. 

Czytaj także: Górczewska będzie jednak zwężona? Prezydent Warszawy nie wyklucza takiego rozwiązania [AUDIO]

Na komisariacie 17-latkowie zostali poddani kontroli osobistej. Przy jednym z nich znaleziono plastikowe pudełko z suszem o charakterystycznym zapachu. Po zbadaniu substancji testem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Łącznie mężczyzna był w posiadaniu 3,5 grama substancji.

Czytaj także: Targówek: W szkole nie ma miejsca dla dzieci! [AUDIO]

Drugi mężczyzna miał przy sobie... księgę Nowego Testamentu. W środku była wydrążona, a w "skrytce" znajdowała się szklana fifka zawierająca ślady 
suszu. 

Nieletni zostali przekazani funkcjonariuszom Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. 

40-latek miał prawie 11 promili! Zobacz wideo: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE