Tragedia w Warszawie

Warszawa: Groza na Bemowie. Kobieta spadła z 9 piętra, nie żyje

2022-09-02 12:31

Koszmar, kobieta wypadła z 9 piętra w bloku. Leżącą na trawie znaleźli przypadkowi świadkowie. Natychmiast wezwali pomoc, na miejsce przyjechała straż pożarna, karetka pogotowia i policja. Niestety, mimo reanimacji nie udało się jej ocalić. Co wydarzyło w piątek (2 września) nad ranem na osiedlu w Jelonkach?

Warszawa. Kobieta spadła 9 piętra na Bemowie. Nie żyje

Dramatyczne sceny przywitały rano mieszkańców bloku przy u. Synów Pułku 2 na Bemowie. Policja potwierdza tragiczne doniesienia. - O godzinie 7:35 wpłynęło do nas zgłoszenie o kobiecie leżącej na trawniku przed blokiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że upadła z wysokości. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza – powiedziała kom. Marta Sulowska z policji w Bemowie. Jak doszło do tej tragedii?

Przeczytaj również: Odwiedziliśmy Złote Tarasy po serii samobójstw. Te zmiany nas zaskoczyły

Reporter „Super Expressu” będąc na miejscu ustalił, że młoda kobieta spadła z 9 piętra, okno mieszkania było wciąż otwarte. Na miejscu policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia specjalnym parawanem. Oficjalnie nie wiadomo, jak doszło do tego strasznego zdarzenia. Prawdopodobnie była to jednak udana próba samobójcza.

Pomoc dla osób w kryzysie. Nie jesteś sam!

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Siódme samobójstwo w szpitalu w Ciechanowie
Sonda
Czy policja powinna informować o samobójstwach, tak jak o wypadkach i przestępstwach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają