Warszawa: GROZA w Śródmieściu! 19-latka NA KRAWĘDZI MOSTU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO!

2020-08-05 11:50
Most Świętokrzyski w Warszawie
Autor: Daniel Kuliński Most Świętokrzyski w Warszawie

Dramatyczne sceny rozegrały się nocą na moście Świętokrzyskim. 19-latka przeskoczyła przez barierki i znalazła się na samej krawędzi mostu. - Zostawcie mnie, chcę ze sobą skończyć! - krzyczała zrozpaczona!

To mogło zakończyć się tragicznie! Policjanci ruszyli na poszukiwania młodej kobiety, która stała za barierkami mostu Świętokrzyskiego. 19-latka chciała się zabić! Początkowo mundurowi nie mogli jej odnaleźć ze względu na ciemną noc. Liczyła się każda sekunda, więc patrol postanowił się rozdzielić. Po chwili jeden z funkcjonariuszy zauważył kobietę stojącą na samej krawędzi mostu!

Warszawa: Prezydent Andrzej Duda zabierze plac Piłsudskiego!

- Zostawcie mnie w spokoju. Chcę ze sobą skończyć w spokoju. Idźcie stąd - krzyczała zdesperowana 19-latka. Była bardzo agresywna! Kilkukrotnie kierowała w stronę policjantów wulgarne słowa. W każdej chwili mogła skoczyć do Wisły! - Policjanci zadziałali błyskawicznie! Rzucili się na pomoc kobiecie i zdjęli ją z mostu - relacjonuje mł. asp. Irmina Sulich.

Warszawa: Ciężarówki rozbijają się na potęgę! Urzędnicy się poddali. Czy jest złoty środek? [WIDEO, GALERIA]

Kobieta za wszelką cenę chciała się uwolnić i szarpała się z mundurowymi. Po kilku minutach udało się ją uspokoić. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. 19-latka została przekazana pod opiekę ratowników. Próba samobójcza zakończyła się jedynie na drobnych otarciach.

Tak kochał Ziutek Szczepański! SENSACJA. Odnalezione listy miłosne autora "Pałacyku Michla" trafiły do archiwum [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE