Warszawa: Prezydent Andrzej Duda zabierze plac Piłsudskiego!

2020-08-05 10:57
Andrzej Duda.
Autor: DOMIN/SUPER EXPRESS Andrzej Duda.

Mieszkańcy Warszawy z pewnością nie będą zadowoleni. Już od dziś czeka ich sporo utrudnień w związku uroczystościami na placu Piłsudskiego. W czwartkowe popołudnie odbędzie się tam ważne wydarzenie z udziałem prezydenta.

Podczas uroczystości na placu Piłsudskiego prezydent Andrzej Duda przejmie zwierzchnictwo nad siłami zbrojnymi. Oznacza to dla warszawiaków spore zmiany w komunikacji miejskiej. Pierwsze utrudnienia rozpoczną się już w środowe południe. Wtedy to odbędą się próby wojskowych przed czwartkową uroczystością. W tym czasie niemożliwe będzie parkowanie na ul. Królewskiej, wzdłuż Ogrodu Saskiego. Inaczej pojadą autobusy komunikacji miejskiej.

Warszawa: Ciężarówki rozbijają się na potęgę! Urzędnicy się poddali. Czy jest złoty środek? [WIDEO, GALERIA]

"W środę, 5 sierpnia, w godz. 11.30-14.00 mogą wystąpić zmiany tras autobusów przejeżdżających w rejonie pl. marsz. J. Piłsudskiego, zaś w czwartek, 6 sierpnia, w godz. 12.00 – 17.30 autobusy linii E-2, 102, 106, 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518 pojadą trasami zmienionymi." - informuje Warszawski Transport Publiczny.

Warszawa. Defilada wojskowa 15 sierpnia ODWOŁANA! Powód? Koronawirus

W czwartek uroczystości rozpoczną się o godzinie 15:30. Tuż przed wydarzeniem nastąpi oficjalny przemarsz pododdziałów wojskowych. Wtedy też czasowo wstrzymany zostanie ruch na następujących ulicach: pl. Teatralny – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. marsz. J. Piłsudskiego. W okolice placu kierowcy nie dojadą już od południa. Do godziny 17 zamknięte dla ruchu zostaną:

• ul. gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza,

• pl. marsz. J. Piłsudskiego,

• ul. Królewska na odcinku od ul. Marszałkowskiej do Krakowskiego Przedmieścia,

• ul. Wierzbowa na odcinku od ul. A. Fredry do pl. marsz. J. Piłsudskiego,

• ul. A. Fredry.

Tak kochał Ziutek Szczepański! SENSACJA. Odnalezione listy miłosne autora "Pałacyku Michla" trafiły do archiwum [GALERIA]

Już od rana warszawiacy nie zostawią swoich samochodów na sąsiadujących ulicach. Przez cały dzień wyłączone z parkowania będą:

• ul. gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza wraz z parkingami przed Dowództwem Garnizonu Warszawa i Hotelem Europejskim,

• parking przed Teatrem Wielkim – Operą Narodową na pl. Teatralnym,

• ul. Królewska na odcinku od ul. Marszałkowskiej do Krakowskiego Przedmieścia,

• ul. Wierzbowa na odcinku od ul. Senatorskiej do pl. marsz. J. Piłsudskiego wraz z parkingiem naprzeciwko budynku Metropolitan,

• ul. A. Fredry.


Warszawa: Dostaniemy 70 nowych autobusów! Pojazdy napędzane gazem powędrują do MZA

Na czas przemarszu pododdziałów wojskowych, 6 sierpnia ok. godz. 15.00-15.30, nastąpi czasowe wstrzymanie ruchu na ulicach: pl. Teatralny –  Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. marsz. J. Piłsudskiego.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Duda song. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 80
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE