Warszawa: Komendant zatrzymał nożownika! Nastolatek podźgał kolegę

i

Autor: Policja Warszawa: Komendant zatrzymał nożownika! Nastolatek podźgał kolegę

Szok!

Warszawa: Komendant zatrzymał nożownika! Nastolatek podźgał kolegę

2022-12-03 20:18

Szok! Nastolatek podczas kłótni wyjął nóż i podźgał nim kolegę! Do sytuacji doszło, gdy grupka znajomych wracała z imprezy urodzinowej. Dwóch chłopaków ostro się pokłóciło. W pewnej chwili ostra wymiana zdań zamieniła się w krwawą jatkę. 19-latek wyjął nóż i poranił kolegę. Chłopak trafił do szpitala, a nożownika zatrzymał zastępca komendanta bielańskiej policji.

Wata nożownika w Warszawie. Wielka obława

Do groźnej sytuacji doszło pod koniec listopada. Około 4 nad ranem grupka znajomych w wracała z hucznej balangi urodzinowej. Chwilę później rozegrał się dramat. - W pewnym momencie pomiędzy dwoma uczestnikami imprezy doszło do ostrej wymiany zdań. Jednemu z mężczyzn zabrakło argumentów, wyjął więc nóż i ugodził nim pokrzywdzonego. Na szczęście błyskawicznie zareagowali postali znajomi, którzy wezwali na miejsce służby. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Sprawca oddali się z miejsca przed przybyciem policji – opisuje szokujące zajście podinsp. Elwira Kozłowska z policji.

Nożownik w Warszawie. Komendant zatrzymał przestępcę

Za nożownikiem ruszyła wielka obława. Zaangażowali się w nią wszyscy policjanci pełniący tego dnia służbę. - Na ulicy Kasprowicza, przy wejściu do metra Słodowiec mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy zauważył mł. insp. Mariusz Oniszczuk, Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. 19-latek został zatrzymany – przekazał policjantka. 19-latek był kompletnie pijany. Wydmuchał aż ponad 1,5 promila alkoholu. Trafił do celi, a gdy procenty z niego odparowały usłyszał zarzut. Grozi mu nawet 5 lat za kratami.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają