Pijacka rozróba

Zaatakował dostawcę jedzenia, wybił szybę w aucie. Potem padł jak rażony gromem. Szokująca agresja na warszawskiej Woli

2022-12-03 17:41

Ostra awantura na Woli! W piątek (2 grudnia) przy ul. Kolejowej 47 doszło do pijackiej rozróby. Nietrzeźwy mężczyzna najpierw zaatakował dostawcę jedzenia na skuterze, a potem wybił szybę w aucie! Po agresora przyjechali policjanci. W pewnym momencie furiat stracił przytomność. Miał ponad 2,5 promila. Co tam się wydarzyło?

Wola. Ostra awantura z kompletnie pijanym mężczyzną

Do ulicznej zadymy doszło około godziny 22:30. - Między zatrzymanym a kierowcą skutera doszło do sprzeczki. Kierujący został popchnięty. Później napastnik rzucił butelką w szybę przejeżdżającej osobowej toyoty – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” podinsp. Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Stracił przytomność

Na miejsce ruszyli zaalarmowani przez świadków zdarzenia policjanci, którzy zatrzymali agresora. W pewnym momencie mężczyzna stracił przytomność. Okazało się, że jest tak bardzo pijany, że pilnie potrzebuje karetki. - Z uwagi na jego stan zdrowia wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje podinsp. Florczak. Policjant dodał, że zatrzymany miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Trafił do izby wytrzeźwień. Gdy dojdzie do siebie może się spodziewać kłopotów. Za atak na dostawcę i stłuczenie szyby mogą mu grozić surowe konsekwencje.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem agresji na drodze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają