Warszawa: Kończy się DRAMAT PIESZYCH na Ochocie

2020-09-27 12:00 Dawid Skrzypiński
Kończy się dramat pieszych na Mokotowie
Autor: ZDM Kończy się dramat pieszych na Mokotowie

To dobre informacje dla mieszkańców Ochoty. Jedno z najniebezpieczniejszych przejść w Warszawie zmieni się nie do poznania. Często dochodziło tam do wypadków.

Do tej pory aby przejść na drugą stronę ul. Grójeckiej trzeba było pokonać dwie jezdnie, po trzy pasy ruchu z torowiskiem tramwajowym po środku. W raporcie bezpieczeństw z 2016 roku przejście uzyskało notę "0" i zostało uznane za jedno z najniebezpieczniejszych w mieście. Teraz okolica zmieni się nie do poznania.

Warszawa: Upatrywał swoje OFIARY na PRZYSTANKACH!

Na skrzyżowaniu stanie sygnalizacja świetlna. W okolicy czekają nas poważne zmiany w organizacji ruchu. - Nie będzie już możliwy skręt w prawo z Grójeckiej w Harfową, bo stanie się ona ulicą jednokierunkową. Kierowcy wyjadą z niej nie tylko w prawo, ale zyskają również możliwość skrętu w lewo oraz jazdy na wprost w Racławicką. Racławicka w obrębie skrzyżowania po stronie południowej będzie mieć drugą jezdnię. Dzięki temu poprawi się wjazd i wyjazd z tej ulicy. Możliwy stanie się skręt w lewo w ul. Grójecką. Do tej pory kierowcy mogli tylko skręcać w prawo - informują drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich.

Szczury opanowały Gocław! Wchodzą do mieszkań i biegają po ulicach w biały dzień! A prezesi spółdzielni mają to w nosie!

Całe skrzyżowanie zostanie poszerzone. Pojawi się również oczekiwany lewoskręt w ul. Racławicką. Prace zakończą się na przełomie listopada i grudnia. Zmiany ucieszą również rowerzystów. Na wszystkich przejściach w obrębie skrzyżowania powstaną przejazdy rowerowe.

Wałęsa podbija internet. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 119

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.