Dramat na Ochocie. 17-latek dźgnięty nożem w brzuch! Krzyczał, że nie chce umierać

i

Autor: Twitter, Straż Miejska Warszawa Dramat na Ochocie. 17-latek dźgnięty nożem w brzuch! Krzyczał, że nie chce umierać

KOSZMAR

Warszawa: Krzyczał, że nie chce umierać. 17-latek brutalnie dźgnięty nożem. Agresor usłyszał zarzuty

2023-08-22 21:40

Nastolatek został brutalnie zaatakowany nożem po tym, jak odmówił oddania pieniędzy dwóm zbirom. 17-latek był w szoku, krzyczał, że nie chce umierać. Na pomoc chłopakowi ruszyli strażnicy miejscy. Funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało rannego do szpitala. Jeden ze sprawców usłyszał już zarzuty.

Warszawa, Ochota. Brutalna napaść na 17-latka. Nożownik złapany i już z zarzutami

Koszmar rozegrał się przed północą, 18 sierpnia na ul. Grójeckiej w Warszawie. Strażnicy miejscy pomogli nastolatkowi, którzy został brutalnie zaatakowany nożem. 17-latek nie chciał oddać pieniędzy dwóm zbirom i został dźgnięty nożem w brzuch.

Poszkodowany był bardzo poważnie ranny w brzuch. Zszokowany powtarzał, że nie chce umierać. Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, policję, a sami przystąpili do udzielania pomocy rannemu. Założyli opatrunek by zatamować krwotok. Chłopak opadał z sił. Na szczęście karetka przyjechała szybko i zabrała go do szpitala − przekazała Straż Miejska.

Jak słyszymy od policji, jeden z agresorów został zatrzymany. To 16-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci u mieszczenia go w ośrodku wychowawczym.

Rana brzucha, z którą do szpitala został przetransportowany 17-latek, okazała się powierzchowna. Nie doszło do uszkodzenia narządów wewnętrznych. Funkcjonariusze ustalili również personalia drugiego chłopaka. Został przesłuchany i nie usłyszał zarzutów.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś, że Cię zabije?
Nasi Partnerzy polecają