Warszawa: Krzyk 16-latki przerwał ciszę na Zaciszu. Szloch niósł się po całej okolicy

2021-02-17 8:47 ac
Warszawa: Krzyk 16-latki przerwał ciszę na Zaciszu. Szloch niósł się po całej okolicy
Autor: Łukasz Gągulski zdjęcie ilustracyjne

Głośny kobiecy krzyk zbudził mieszkańców ulicy Tużyckiej na warszawskim Zaciszu. Zaniepokojeni lokatorzy wezwali na miejsce służby ratunkowe, bo nie wiedzieli, co się dzieje i czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Na miejsce wysłano patrol straży miejskiej. Gdy mundurowi dotarli na Zacisze, na jaw wyszła szokująca prawda.

Funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego straży miejskiej natychmiast udali się na interwencję przy ulicy Tużyckiej. Okazało się, że krzyk kobiety rozległ się pod jednym z wielobranżowych sklepów. Młoda kobieta siedziała przed nim na chodniku i głośno szlochała. Jak szybko ustalili mundurowi, była przemarznięta i miała otarte kolano. Nie potrafiła też logicznie wytłumaczyć, co się stało i jak znalazła się w tym miejscu.

- Strażnicy okryli ją kocem termicznym i umieścili w radiowozie, by się ogrzała. Jak ustalili, dziewczyna miała dopiero 16 lat. Funkcjonariusze wezwali patrol Policji i karetkę pogotowia - czytamy w relacji stołecznych strażników.

Okazało się, że 16-latka była kompletnie pijana - miała ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Dalszymi czynnościami wobec nieletniej zajmują się już policjanci z Targówka.

Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE