Warszawa: Krzyk 16-latki przerwał ciszę na Zaciszu. Szloch niósł się po całej okolicy

i

Autor: Łukasz Gągulski zdjęcie ilustracyjne

Warszawa: Krzyk 16-latki przerwał ciszę na Zaciszu. Szloch niósł się po całej okolicy

2021-02-17 8:47

Głośny kobiecy krzyk zbudził mieszkańców ulicy Tużyckiej na warszawskim Zaciszu. Zaniepokojeni lokatorzy wezwali na miejsce służby ratunkowe, bo nie wiedzieli, co się dzieje i czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Na miejsce wysłano patrol straży miejskiej. Gdy mundurowi dotarli na Zacisze, na jaw wyszła szokująca prawda.

Funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego straży miejskiej natychmiast udali się na interwencję przy ulicy Tużyckiej. Okazało się, że krzyk kobiety rozległ się pod jednym z wielobranżowych sklepów. Młoda kobieta siedziała przed nim na chodniku i głośno szlochała. Jak szybko ustalili mundurowi, była przemarznięta i miała otarte kolano. Nie potrafiła też logicznie wytłumaczyć, co się stało i jak znalazła się w tym miejscu.

- Strażnicy okryli ją kocem termicznym i umieścili w radiowozie, by się ogrzała. Jak ustalili, dziewczyna miała dopiero 16 lat. Funkcjonariusze wezwali patrol Policji i karetkę pogotowia - czytamy w relacji stołecznych strażników.

Okazało się, że 16-latka była kompletnie pijana - miała ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Dalszymi czynnościami wobec nieletniej zajmują się już policjanci z Targówka.

Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE