Taśma policyjna

i

Autor: se.pl zdjęcie ilustracyjne

Warszawa: Makabra na Pradze, policja znalazła zwłoki mężczyzny. Znasz go? [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2020-11-04 10:48

Potrzebna pomoc! Policjanci odnaleźli ciało starszego mężczyzny, który zmarł 15 października na Pradze-Północ. Do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Każdy kto rozpoznaje tego człowieka proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Pragi-Północ odnaleźli zwłoki nieznanego mężczyzny. Od połowy października nikomu nie udało się ustalić jego tożsamości. Odnaleziony mężczyzna ma 165 cm. wzrostu. Jego wiek funkcjonariusze ocenili na 50-60 lat. Ma siwą wąsy i siwą brodę. Charakterystycznym znakiem jest skrzywiony w lewą stronę nos. Zmarł 15 października. Zdjęcia odnalezionego mężczyzny publikujemy PONIŻEJ! 

Piękna policjantka z Warszawy pilnie potrzebuje pomocy. "Ostatnia szansa"

"Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, przy ul. Jagiellońskiej 51 tel. 47 723 75 56, prowadzącym sprawę 47 723 84 10 powołując się na nr sprawy WOR-I-2035/20 lub z najbliższą jednostką Policji." - czytamy w oficjalnym, policyjnym komunikacie. 

Wielka awaria u Kaczyńskiego. Pod dom prezesa podjechała koparka [NOWE FAKTY]

Super Raport 03.11 (Goście: Grzegorz Schetyna - były szef PO, Hanna Gill-Piątek - Polska 2050 oraz dr Tomasz Karauda - lekarz oddziału chorób płuc)
Nasi Partnerzy polecają