Dramat!

Warszawa. Nauczyciel angielskiego zginął na przejściu dla pieszych. "Będzie nam Pana Profesora bardzo brakowało…"

2023-06-20 13:34

Dramatyczne wieści z Ursynowa. Pieszy śmiertelnie potrącony przez 45-letnią Czeszkę za kierownicą Skody, to znany i lubiany nauczyciel angielskiego. Do tragedii doszło na przejściu dla pieszych. Wstrząsającą informacją podzieliła się szkoła języków obcych Sokrates, w której pracował. W sieci pojawiły się poruszające wpisy pożegnalne.

Warszawa. Nauczyciel angielskiego zginął na przejściu dla pieszych

Do tragedii doszło w poniedziałek (19 czerwca) na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Wąwozowej i al. Komisji Edukacji Narodowej. Skoda kierowana przez 45-letnią Czeszkę zmiotła przechodzącego przez pasy mężczyznę. Niestety, okazał się nim być ceniony nauczyciel języka angielskiego.

Ze znanym i lubianym lektorem pożegnała się w mediach społecznościowych Szkoła Języków Obcych Sokrates. - Z głębokim smutkiem i bólem informujemy, że 19 czerwca 2023 r. zginął tragicznie członek naszego zespołu nauczycielskiego, Pan Daniel Starski - wybitny pedagog, anglista i wspaniały człowiek, którego odejście jest dla nas niepowetowaną stratą. Rodzinie i Bliskim Daniela składamy najszczersze kondolencje – czytamy w poruszającym wpisie na Facebooku.

Ze swoim absolwentem i byłym nauczycielem pożegnało się też XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie. - Będzie nam Pana Profesora bardzo brakowało… Rodzinie i Bliskim Pana Profesora składamy wyrazy głębokiego współczucia – czytamy na stronie internetowej szkoły.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?