Warszawa: Nowe OGNISKO zarażeń KORONAWIRUSEM! Operacje w najbliższym czasie odwołane!

2020-08-09 17:27
Koronawirus. Śmierć i dwucyfrowy wzrost zakażeń wśród mieszkańców powiatu tarnowskiego
Autor: DOMIN Koronawirus. Śmierć i dwucyfrowy wzrost zakażeń wśród mieszkańców powiatu tarnowskiego

Ponad 30 nowych zakażeń COVID-19 było w stolicy w samą niedzielę. Znaleziono nowe ognisko zakażeń koronawirusa w stolicy. Jest nim Centrum Onkologii na Ursynowie. Wszystkie operacje zostały wstrzymane przez najbliższy czas! Czytaj dalej...

Jak już informowaliśmy wczoraj, niemal połowa zdiagnozowanych na Mazowszu przypadków koronawirusa pochodzi ze stolicy! Jak podał w sobotnim raporcie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Warszawie, w sobotę koronawirusa potwierdzono u 56 osób.

W sobotę, 8 sierpnia w Warszawie przekroczona została liczba 2,5 tysięcy chorych zmagających się z COVID-19.

Jakie wyglądała niedziela?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie przekazała, że w ciągu ostatniej doby w stolicy nie było ofiar śmiertelnych, a liczba nowych zarażeń koronawirusa jest kilkukrotnie mniejsza (31 osób) niż w sobotę. Ogólnie w Warszawie z powodu COVID-19 zmarły 132 osoby od rozpoczęcia się epidemii. Teraz znaleziono nowe miejsce zakażeń.

Koronawirus w Warszawie. Rekordowa liczba zakażeń w stolicy. Co się dzieje?!

Co to za miejsce?

Warszawa: Znasz tych złodziejaszków? Przyjrzyjcie im się... bo prawdopodobnie oni was nie widzieli [GALERIA]

W Centrum Onkologii na Ursynowie u osoby z personelu zdiagnozowano koronawirusa. - Planowane operacje zostają odwołane i przesunięte na późniejszy termin. - informuje Narodowy Instytut Onkologii. Nie jest to pierwszy taki incydent w tym Instytucie. - Ostatni incydent epidemiczny w NIO-PIB w Warszawie miał miejsce ok. 3 miesiące temu. - uspokajają. W instytucie trwa sporządzanie listy osób, które zostaną poddane testom i ewentualnej kwarantannie.

Pruszków: Tragiczny wypadek motocyklisty w Otrębusach. Pasażerkę czeka amputacja! [GALERIA]


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Wielka ewakuacja w mieście! Wszystko przez koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE