Warszawa: Pogoda na piątek. Czy tuż przed świętami czeka nas ochłodzenie?

2020-04-10 5:55 DS
Pogoda
Autor: Shutterstock Pogoda

Po wczorajszym pięknym i ciepłym dniu, dziś nie możemy liczyć już na dobrą pogodę. Będzie pochmurnie i nieco chłodniej. Taki stan utrzyma się w najbliższych dniach. Zachęcamy o pozostania w domowym zaciszu.

Słońce powita nas o minutę wcześniej niż wczoraj. Wzejdzie już o godzinie 5:49 i w tym momencie temperatura osiągnie zaledwie 3 stopnie Celsjusza. W ciągu dnia pogoda będzie się poprawiać, choć cały czas będą nam towarzyszyć chmury. Będzie chłodniej! Maksymalna wartość jaką zobaczymy na termometrach za oknem to 15 stopni, tuż po godzinie 16. Wiatr powieje z zachodu i północnego-zachodu. W godzinach popołudniowych osiągnie w porywach 14 km/h.

Harcerska pomoc dla strażników miejskich! Dwa kartony przydatnych prezentów!

Choć padać nie będzie, to pogodowa sinusoida tego dnia raczej będzie nam sprzyjać. Utrzymujące się zachmurzenie nie będzie napawać optymizmem. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1025 hPa i będzie się utrzymywać aż do godziny 15. Potem zacznie powoli spadać. Jakość powietrza w Warszawie będzie zadowalająca. Śmiało możemy przewietrzyć pomieszkania podczas przedświątecznego krzątania się w kuchni.

Nowe sygnalizatory w Wawrze i Włochach. Drogowcy rozstrzygnęli przetarg