Warszawa: Pogoda na sobotę. Czy będzie padać?

2020-06-06 6:00 MB
Pogoda w Szczecinie
Autor: Grzegorz Kluczyński

Jak będzie wyglądać dzisiejszy dzień w stolicy? Ostatnie dni były bardzo słoneczne, wręcz upalne, a Warszawa zazieleniła się po obfitych opadach deszczu. Jaka pogoda będzie dzisiaj w stolicy? Sprawdź prognozę!

Jeśli planujecie spędzić sobotę na świeżym powietrzu, koniecznie sprawdźcie pogodę na nadchodzący weekend. Piątek był rekordowo ciepłym dniem tej wiosny. Pogodę popsuła dosyć spora burza i wszystko wskazuje na to, że w nadchodzący weekend będzie podobnie. W sobotę słońce będzie próbowało przebić się przez chmury, ale już w niedzielę aura ulegnie znaczącemu pogorszeniu.

ZOBACZ TEŻ: Zwariowane Lato 2020. Co nas czeka w tym roku? Sprawdź koniecznie!


Wielu warszawiaków chciałoby wykorzystać wiosenną sobotnią pogodę do spacerów lub przejażdżek rowerowych, ostatnia okazja ku temu nadarzy się właśnie dzisiaj. W sobotę mogą być jedynie przelotne opady deszczu, „porządnie” rozpada się dopiero w niedzielę.

W sobotę będzie znacznie cieplej, więcej słońca i zdecydowanie mniej deszczu. Na termometrach 6 czerwca zobaczymy aż 26 stopni Celsjusza! Najzimniej będzie w nocy, temperatura spadnie do 13 stopni na plusie, co i tak jest bardzo „wysokim” wynikiem. W niedzielę z kolei już w ogóle nie zobaczymy słońca. Deszczowa aura utrzyma się w Warszawie przez cały tydzień!

ZOBACZ TEŻ: Praga-Północ rozpoczyna modernizację placu zabaw za prawie PÓŁ MILIONA!


Wschód słońca nastąpi o 04:14. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a niebo przeważnie bezchmurne. Ciśnienie w ciągu dnia powoli pójdzie w górę. W południe w Warszawie wyniesie 1017hPa. Słońce zajdzie o 20:54.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Niezapomniani - straszne choroby cz. 3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.