Praga-Północ rozpoczyna modernizację placu zabaw za prawie PÓŁ MILIONA!

2020-06-05 20:55 MB
Praga-Północ rozpoczyna modernizację placu zabaw za prawie PÓŁ MILIONA!
Autor: Urząd Dzielnicy Praga-Północ

Praga-Północ planuje modernizację placu zabaw przy ul. Namysłowskiej 21. Podpisana została umowa, a na teren ogrodu jordanowskiego wszedł wykonawca. Urząd dzielnicy przekazał szczegółowy plan prac modernizacyjnych. Prace pochłoną aż 430 tysięcy złotych!

Ogród Jordanowski przy ulicy Namysłowskiej na warszawskiej Pradze-Północ przejdzie modernizację. Wymienione zostaną przestarzałe urządzenia zabawowe, pojawią się nowe atrakcje, ułożona zostanie też bezpieczna nawierzchnia z gumowych płyt. Prace warte 430 tys. zł obejmą także wzmocnienie górki saneczkowej oraz modernizację amfiteatru i mają zakończyć się w sierpniu 2020r.

ZOBACZ TEŻ: Już w weekend WIELKIE ATRAKCJE na WIELKIE OTWARCIE Parku Rozrywki w Julinku!


Ogród Jordanowski przy Namysłowskiej już niedługo zmieni się nie do poznania. Informację tę przekazał urząd dzielnicy na swoich mediach społecznościowych. - W tym tygodniu podpisaliśmy umowę z wykonawcą. Wczoraj przekazaliśmy teren i będziemy czekać na efekty – przekazał Urząd Dzielnicy Praga-Północ. - Liczymy, że już w sierpniu do Ogródka Jordanowskiego zaprosimy dzieci – dodały władze dzielnicy.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa: Strażnik z koronawirusem. Pracował w ważnym referacie!


Urząd dzielnicy przekazał szczegółowy plan prac modernizacyjnych. Co ciekawe, całość prac pochłonie aż 430 tysięcy złotych! Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, modernizacja ma zakończyć się już w sierpniu tego roku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Niezapomniani - straszne choroby cz. 3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.