Warszawa: Pogoda na sobotę. Pochmurno, ale ciepło

2020-05-23 6:00 MB
Pogoda na dziś: 22 maja 2020. Piątek będzie w Polsce ciepły
Autor: Pixabay Pogoda na dziś: 22 maja 2020. Piątek będzie w Polsce ciepły

Jak będzie wyglądać dzisiejszy dzień w stolicy? Ostatnie dni były bardzo słoneczne, ale chwilami doskwierał mroźny porywisty wiatr i przelotne opady deszczu. Jaka pogoda będzie dzisiaj w stolicy? Sprawdź prognozę!

W tym tygodniu temperatury sięgały kilkunastu stopni, świeciło słońce, a niebo było bezchmurne, jednak przez większość doby doskwierał chłodny wiatr, który sprawiał, że zapominało się o wiośnie. Choć z powodu epidemii koronawirusa, powinniśmy zostać w domach, to nawet przez okno miło jest zobaczyć ładną pogodę. Ostatnie dni były bardzo słoneczne, a wielu warszawiaków wykorzystało tę pogodę do spacerów lub przejażdżek rowerowych.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa: Rafał Trzaskowski posadził jabłonie na Polach Mokotowskich


Jak będzie dzisiaj w stolicy? Na termometrach 23 maja zobaczymy maksymalnie 19 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie w nocy, temperatura spadnie do 9 stopni na plusie. Chociaż weekend kusi do grillowania na świeżym powietrzu, to warto pamiętać o tym, że noc będzie dość chłodna. Lepiej ubrać się ciepło i przygotować na chłodniejsze wieczory i noce.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa: Kiedy wypłaty z tarczy antykryzysowej? Ratusz tłumaczy, co jest przyczyną opóźnień


Wschód słońca nastąpi o 04:28. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a niebo dość pochmurne. Ciśnienie w ciągu dnia powoli pójdzie w górę. W południe w Warszawie wyniesie 1025hPa. Słońce zajdzie o 20:35.


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Koronaporadnik Adama Federa "Będzie Dobrze" - Co można w internecie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.