Poszedł poczytać nad Wisłą miał wrócić na obiad. ZAGINĄŁ!

i

Autor: FACEBOOK Poszedł poczytać nad Wisłą miał wrócić na obiad. ZAGINĄŁ!

Warszawa: Poszedł poczytać nad Wisłą, miał wrócić na obiad. ZAGINĄŁ!

2020-05-27 15:57

Rodzina jest zdruzgotana i prosi o pomoc w znalezieniu Mikołaja. 25 maja, w poniedziałek, poszedł poczytać nad Wisłą miał wrócić na obiad. Do tej pory nie ma z nim kontaktu. Miał przy sobie breloczek LEGO z Supermanem i ubrany był granatową kurtkę z żółtymi elementami przy suwakach. Ktokolwiek może mieć jakieś informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z policją lub Fundacją Itaka.

W poniedziałek rano Mikołaj wyszedł z domu, by poczytać książkę nad Wisłą. Udał się w okolice Mostu Gdańskiego – tzw. Cypelek. - Wziął ze sobą plecak 30 l (ciemnoszary, pomarańczowe elementy, QUECHUA – jak na zdjęciu), koc piknikowy niebiesko-szary, wodę, przekąskę i książkę. Miał wrócić kilka godzin później, najpóźniej na obiad. Ostatni telefon wykonał ok. 10:00, a aktywny był w mediach społecznościowych przed 12:40. Nie odpowiada na telefony ani wiadomości. Nie znaleźliśmy go wczoraj nad Wisłą na trasie Most Gdański – tzw. Cypelek (na wysokości Pelcowizny) – napisała osoba z bliskiego otoczenia Mikołaja.

ZOBACZ TEŻ: Mazowsze: Włamali się do hotelu. Straty na ponad ĆWIERĆ MILIONA! [WIDEO]


Mężczyzna ma 174 cm wzrostu, ubrany był w granatową kurtkę z żółtymi elementami przy suwakach, miał na sobie niebieskie dżinsy, czarną koszulkę termiczną i bordową bluzkę z długim rękawem. Miał na twarzy granatową dzianinową maseczkę, a przy sobie portfel oraz dokumenty w środku.

ZOBACZ TEŻ: Urzędnicy odpowiadają na nasz artykuł o ulicy Grochowskiej - To nie jest ulica grozy!

- Zaginięcie Mikołaja zostało zgłoszone na policji i do Fundacja Itaka. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, bardzo bardzo proszę o kontakt. Proszę, prześlijcie tę informację dalej. Znajdźmy Mikołaja! - apeluje przerażona rodzina.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Nauczyciele do truskawek! "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 44.