Warszawa. DAMSKI bokser posiedzi 15 lat?! Prokuratura krajowa ZAOSTRZA SANKCJĘ

Ten bokser lowelas skatował kobietę na Nowym Świecie
Autor: POLICJA Ten bokser lowelas skatował kobietę na Nowym Świecie

Eryka G. w poprzednią niedzielę zdemolował ogródki piwne i skatował niewinną kobietę na Nowym Świecie. Brutal długo może nie wyjść zza krat. W sprawę włączył się sam Prokurator Generalny.

Jak dowiedzieli się reporterzy "Super Expressu" piękna modelka i uczestniczka programu Top Model Anna M., to była dziewczyna Eryka G. Jeszcze do niedawna dzielili się pikantnymi zdjęciami na portalach społecznościowych. Teraz zablokowali konta. Nic dziwnego. Wyczyn Eryka G. na Nowym Świecie nie zasługuje raczej na to by się nim chwalić.

Warszawa. CZARNA SERIA TRWA. Rozbił się KOLEJNY AUTOBUS! Jedna osoba w szpitalu

Groza na Nowym Świecie! NAĆPANY AGRESOR skatował kobietę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

36-latek w niedzielę pokazał swoją drugą twarz brutala i szaleńca. Rozebrał się na środku ulicy i bez koszulki zaczął biegać po jezdni. Kładł się na asfalcie, demolował ogródki piwne i groził obsłudze. Nagle rzucił się na przypadkową kobietę i gwałtownie, silnie uderzył ją pięścią w twarz. Kobieta trafiła do szpitala z połamanymi oczodołami.

Warszawa. II TURA WYBORÓW: TŁUMY przed LOKALAMI WYBORCZYMI. Mieszkańcy stolicy GŁOSUJĄ!

Mężczyzna został już aresztowany na 3 miesiące. Sąd wziął pod uwagę, że mężczyzna może chcieć uciec przed wymiarem sprawiedliwości. Na brutalne wydarzenia zareagował też Prokurator Generalny, który zażądał zaostrzenia sankcji dla damskiego boksera. - Na polecenie Prokuratora Generalnego Prokuratura Okręgowa w Warszawie dokonała analizy akt sprawy. Ustalono, że zachowania podejrzanego powinny być zakwalifikowane jako ciężki uszczerbek na zdrowiu - powiedziała rzecznik Prokuratury Krajowej Ewa Bialik. Za takie przestępstwo Eryk G. może spędzić za kratkami nawet 15 lat!

Sulejówek. GRUZINI po cichu okradali sklep. Swój ŁUP wynosili DWA DNI!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.