Warszawa przekroczyła 100 zarażonych! DRASTYCZNY WZROST zachorowań [WYKRES]

2020-03-25 16:00 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Koronawirus, wirus, zdjęcie ilustracyjne, epidemia
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Koronawirus, wirus, zdjęcie ilustracyjne, epidemia

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przekazał druzgocące informacje. Na terenie Warszawy nastąpił drastyczny wzrost liczby przypadków zachorowań na koronawirusa. Ostatnia doba okazała się do tej pory najgorsza. Apele rządu są jak najbardziej zrozumiałe.

W Warszawie z dnia na dzień drastycznie rośnie liczba przypadków zachorowań na koronawirusa. Ostatnia doba okazała się jednak rekordowa. Jeszcze we wtorek oficjalna liczba zakażonych wynosiła 96 osób. Według podanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego komunikatu, w środę ta liczba wzrosła do 122 pacjentów. W ciągu jednej doby zaraziło się 26 osób. Jest to stan na godz. 13.00 a dane te wciąż się zmieniają.

Rząd wprowadza twarde ograniczenia! Czy warszawiacy wytrzymają w domach? [WIDEO, GALERIA]

Więcej danych

Aktualna liczba objętych nadzorem epidemiologicznym wynosi 2464 osoby. Domową kwarantannę przechodzi 2077 osób. Hospitalizowanych w stolicy jest 538 osób.

Groźna kolizja w samym sercu Warszawy! Ford wbił się w latarnię! [GALERIA]

Rządowe zakazy nie takie złe

Jak się okazuje wprowadzone we wtorek przez rząd dodatkowe obostrzenia, wcale nie są przesadą. Nakaz nie opuszczania swojego domu, jeśli nie mamy naprawdę takiej potrzeby, może nam wręcz uratować życie. Nie powinniśmy gromadzić się w grupach więcej niż dwuosobowych. W komunikacji miejskiej powinniśmy stosować się do zasady, że co drugie miejsce powinno pozostać wolne. Nie wychodźmy z domu, z wyjątkiem podróży do pracy czy po niezbędne zakupy.


Warszawiacy są zamknięci w domach! Co można robić, a czego nie? [INFORMATOR]

Druzgocący wykres

Zobacz jak przybywało zarażonych w stolicy w ostatnich dniach:

Zachorowania w Warszawie
Autor: Super Express Zachorowania w Warszawie