Warszawa: Robotnicy zamkną ulicę na Pradze-Południe. Wszystko przez nowy wieżowiec [GALERIA]

2020-08-01 6:00
Wymienią nawierzchnię ul. Rodziewiczówny
Autor: Mateusz Nadworski/Super Express Wymienią nawierzchnię ul. Rodziewiczówny

Od soboty, 1 sierpnia, do niedzieli, 2 sierpnia, zamknięta dla ruchu będzie ul. Marii Rodziewiczówny na odcinku od ul. Ostrobramskiej do Jubilerskiej.

W porozumieniu z Zarządem Dróg Miejskich remont sfinansuje i wykona inwestor prywatny, firma MIIL-Yon Sp. z o.o. Jest to element rekultywacji i modernizacji terenu w pobliżu nowego wieżowca mieszkalnego “Aura Tower”. Ulica będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Ostrobramskiej do Jubilerskiej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Jubilerską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Ostrobramską, Zamieniecką i Łukowską. Autobusy linii 168 pojadą do pętli Witolin objazdem ulicami Zamieniecką i Łukowską.

Dwulatka prawie ZMARŁA Z GORĄCA w nagrzanym aucie! "Nie dawała oznak życia" [GALERIA]

Całkowity zakres prac, jakie musiał na tym terenie wykonać deweloper, jest szerszy. Wcześniej na skrzyżowaniu z Ostrobramską został już  dobudowany dodatkowy pas służący do zawracania. Oprócz tego inwestor był zobowiązany do odtworzenia trawnika i remontu chodnika oraz drogi dla rowerów.  Infrastruktura  wymagała naprawy, ponieważ została zdewastowana przez kierowców dojeżdżających nielegalnie do znajdującego się na parterze dyskontu spożywczego i parkujących na pasie zieleni. Warto przypomnieć, że specjalnie dla nich został już wybudowany bezpłatny parking podziemny.

Warszawa: Ósmoklasiści już znają wyniki egzaminów. Czas na zakończenie rekrutacji [PORADNIK]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Powstanie Warszawskie. Groby młodych powstańców. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE