Szok na Bemowie

Warszawa: Roczna dziewczynka wypadła z 4 piętra w Warszawie. Nowe ustalenia

2022-09-02 14:38

Prokuratura przekazała nowe informacje w sprawie rocznej dziewczynki, która w czwartek (29 sierpnia) wypadła z balkonu na 4 piętrze. Do szokującego wypadku doszło na ul. Pełczyńskiego na Bemowie. Okazuje się, że mimo ogromnej wysokości dziecko przeżyło upadek! W jakim stanie jest poszkodowane w wypadku dziecko?

Warszawa. Roczna dziewczynka przeżyła upadek z 4 piętra

To zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami Warszawy. W dramatycznej akcji ratunkowej zaangażowane był wszystkie służby: pogotowie, straż pożarna i policja. Po dziewczynkę przyleciał nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Karetka zabrała dziecko do szpitala. Jak ustalili dziennikarze „Super Expressu”, dziecko nie tylko przeżyło upadek, ale jest też w dobrym stanie!

Przeczytaj również: Warszawa. Koszmar na Bemowie. Roczna dziewczynka runęła z 4 piętra. Dramatyczna akcja ratunkowa

Informacje potwierdza prokuratura. - Dziecko ma się dobrze. Prokuratura Warszawa-Wola prowadzi postępowanie, które wyjaśni, czy rodzice dopuścili się przestępstwa z art. 160 kk., czyli narażenia człowieka na niebezpieczeństwo" – powiedział prok. Marek Skrzetuski. Mimo ogromnej wysokości, dziecko wyszło z upadku niemal bez szwanku. Prawdopodobnie stało się tak, bo upadło na trawę. Jak rocznemu dziecku udało się przedostać przez wysokie barierki balkonu? Tę sprawę wyjaśni prokuratura.

Warszawa. Dziewczynka wypadła z okna

Do innej tragedii doszło w czerwcu na Mokotowie. Dwuletnia dziewczynka wypadła z okna jednego z hoteli przy ul. Mangalia. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Zarzuty w sprawie tragicznej śmierci dziewczynki usłyszała jej 23-letnia ciotka. Według ustaleń śledczych to ona zajmowała się dzieckiem w chwili wypadku.

Dziecko wypadło z okna trzeciego piętra kamienicy
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany