Warszawa rozbłysła w kolorach tęczy! To decyzja Rafała Trzaskowskiego [GALERIA]

2020-11-16 19:29
 Pałac Kultury w kolorach tęczy!
Autor: Marcin Smulczyński "Pałac Kultury w kolorach tęczy!

Jak zdecydował Rafał Trzaskowski w poniedziałek 16 listopada Warszawa miała zalśnić kolorami tęczy. Tak też się stało. Według głowy stolicy, takie działanie to forma świętowania dzisiejszego Międzynarodowego Dnia Tolerancji.

W poniedziałek 16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, jak w tegoroczne obchody włączy się stolica, która wręcz miała rozbłysnąć kolorami tęczy. - Tam gdzie nie ma dialogu i tolerancji, pojawiają się nienawiść i agresja. Wraz z samorządowcami z Polski i Europy wyrażamy solidarność z ofiarami dyskryminacji. 16.11, w Międzynarodowy Dzień Tolerancji, podświetlimy w tęczowych barwach reprezentacyjne budynki w naszych miastach - napisał na swoim profilu na Facebooku prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Cała Warszawa zaświeci się na TĘCZOWO. Rafał Trzaskowski właśnie podjął decyzję

Tuż po zmroku w Warszawie rozbłysły kolorowe światła na Pałacu Kultury i Nauki oraz na moście Śląsko-Dąbrowskim. Jak przekazała rzecznik stołecznego ratusza, „z inicjatywy prezydenta Rafała Trzaskowskiego do akcji włączyły się także miasta z zagranicy - Madryt, Budapeszt czy Birmingham.” 

Zrobił żart dziewczynie postawił na nogi wszystkie służby

Super Raport (Goście: Tomasz Siemoniak - Platforma Obywatelska, dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE