Warszawa sparaliżowana po wypadku autobusu w Ząbkach. Miasto stanęło

i

Autor: Sebastian Wielechowski / Super Express Warszawa sparaliżowana po wypadku autobusu w Ząbkach. Miasto stanęło

Warszawa sparaliżowana po wypadku autobusu w Ząbkach. Miasto stanęło

2022-06-27 17:03

Po wypadku autobusu w Ząbkach, w całej stolicy powstały duże utrudnienia. Po zderzeniu pojazdu komunikacji miejskiej na skrzyżowaniu ulicy Szwoleżerów z aleją Piłsudskiego w Ząbkach, kierowcy utknęli w gigantycznych korkach. Droga zablokowana jest w obydwu kierunkach. Zakorkowana jest Trasa Siekierkowska od węzła Marsa do miejsca wypadku oraz w drugim kierunku do skrzyżowania z ulicą Skorupki - informują służby.

Wypadek w Ząbkach. Duże utrudnienia w Warszawie

Duże utrudnienia po wypadku w Ząbkach. Stoi też ulica Chełmżyńska od ulicy Strażackiej w kierunku Ząbek oraz sama ulica Strażacka. - W związku ze zdarzeniem drogowym w ciągu Żołnierska / al.Piłsudskiego występują utrudnienia w kursowaniu linii 199 . Autobusy mogą być kierowane na trasę objazdową z pominięciem przystanku Andersena 01 - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Potężny korek jest także na Trasie Siekierkowskiej - do ronda Mościckiego. Zator powstał też na ul. Grochowskiej w kierunku wyjazdu z miasta - informują kierowcy.

Wypadek w Ząbkach. Duże utrudnienia w Warszawie

i

Autor: Google Maps Wypadek w Ząbkach. Duże utrudnienia w Warszawie

Wypadek autobusu w Ząbkach. Co się stało?

Do wypadku doszło przed godziną 15, miejski autobus linii Z-2 jadący aleją Piłsudskiego wjechał w tył ciężarówki. - Jest jedna ofiara śmiertelna, a osiem jest ciężko rannych - przekazał po godz. 16 rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Karol Kierzkowski.

W galerii poniżej zdjęcia z miejsca tragedii

Na miejscu pracuje 60 strażaków w tym sekcja ratownictwa medycznego PSP - dodał Kierzkowski. W akcji ratowniczej biorą udział dwa śmigłowce LPR, które wylądowały na drodze i jeden zadysponowany przez wojsko, który lądował na pobliskim boisku. 

Gigantyczny korek i karetka w drodze po śmiertelnym wypadku w Ząbkach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE