Warszawa stanęła po pogodowym armagedonie. Potężne korki w całym mieście

2022-01-17 10:28
Warszawa stanęła po pogodowym armagedonie. Potężne korki w całym mieście
Autor: Google Maps Warszawa stanęła po pogodowym armagedonie. Potężne korki w całym mieście

W poniedziałek, 17 stycznia około godz. 10 nad Warszawą przeszła burza śnieżna. W ciągu zaledwie kilku minut wszystkie drogi w stolicy zrobiły się białe. W stolicy występują poważne utrudnienia w ruchu - większość dróg jest nieodśnieżona, utworzyły się też korki. Z powodu ograniczonej widoczności, kierowcy musieli wyraźnie ograniczyć prędkość i zachować wzmożoną ostrożność.

Burza śnieżna w Warszawie. Ogromne utrudnienia

W poniedziałek około godz. 10 nad Warszawą przeszła burza śnieżna. Nagle nad miasto nadeszła ciemna chmura, z której spadła krupa śnieżna, grad, a potem także śnieg. Były też wyładowania atmosferyczne i potężna wichura. W części miasta wystąpiła awaria prądu. ZOBACZ TEŻ: Pogodowy armagedon w Warszawie. Duża awaria prądu w stolicy

Burza śnieżna w Warszawie. Duże korki na ulicach

- Trwa akcja posypywania ulic. 167 posypywarek działa na tych ulicach, którymi kursują autobusy komunikacji miejskiej. Służby oczyszczania miasta wyjechały o godz. 10:00. Kierowcy, bądźcie ostrożni i przepuszczajcie posypywarki - poinformował Zarząd Oczyszczania Miasta. 

W związku z tym, że śnieżyca dosłownie zasypała drogi, w wielu miejscach występują utrudnienia. Utworzyły się też spore korki - szczególnie na trasie S8 oraz na drogach w centrum Warszawy.

Potężna burza śnieżna dotarła do stolicy. Żywioł sieje spustoszenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE