Warszawa: Ukradli i sprzedali sprzęt hotelowy, żeby móc w nim jeszcze zostać

2020-11-27 9:55 Norbert Amlicki
Do tragedii doszło w Jeninie.
Autor: Policja Do tragedii doszło w Jeninie.

Na komisariat na Woli zadzwonili pracownicy hotelu, że zniknął im sprzęt z jednego pokoju. Telewizor. bo o tym sprzęcie mowa zniknął, kiedy w pokoju zameldowana była para, która przedłużyła w nim swój pobyt. Prawda okazała się być bardzo bolesna i brutalna.

Kiedy wolscy policjanci dostali powiadomienie o kradzieży, to od razu ruszyli do działania. Gdy byli na miejscu kradzieży udało im się ustalić okoliczności zdarzenia. - Okazało się, że mężczyzna i jego partnerka wynajęli pokój w hotelu. Zamierzali przedłużyć kolejną dobę, grali na zwłokę przedłużając moment zapłaty. Powodem tego był brak gotówki. - relacjonuje kom. Marta Sulowska. Pracownikowi tego hotelu coś nie pasowało, dlatego wezwał policję. 

Warszawa: Kolejny protest pod Sejmem! Wywlekli rządzącym wszystkie brudy!

Okazało się, że telewizor trafił do lombardu, gdzie został sprzedany za 100 zł.  Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży, działając wspólnie i w porozumieniu. Udało się także odzyskać skradziony telewizor. Za ten występek parze grozi aż do 5 lat więzienia!