Warszawa: Weekend na bulwarach! Jakie atrakcje nas czekają?

2020-07-25 9:15
Bulwary Wiślane
Autor: Facebook/Bulwary Dzielnica Wisła Bulwary Wiślane

Kolejny wakacyjny weekend jest z nami, a to oznacza poszukiwanie miejscówek na wyśmienitą zabawę. Jedną z wielu propozycji jest egzotyczna sceneria bulwarów wiślanych. Co nas tam czeka?

Można wybrać między tropikalną plażą obok Bella Italia, gorącymi parkietami w Dzikim Brzegu, Szerokimi Barami czy dwupoziomową barką El Chapo. W Sobotę i niedzielę na Bella Italia zabawy dla najmłodszych poprowadzą animatorzy z Parku Rozrywki Julinek, oraz będzie można spędzić miło czas z Tomkiem Pacakiem - gitarzystą, soulowcem, stałym bywalcem bulwarów. 

Strzelanina na Pradze. Dorwali poszukiwanego kierowcę co strzelał do radiowozu!

Super Raport 24 VII (goście: Adam Struzik, Renata Mieńkowska-Norkiene)

Warszawa: Czerwone światło dla tramwajów na Bródnie! Zobacz co się zmieni [MAPA]

W sobotę i niedzielę El Chapo będzie można posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu Zespołu Mariachi, a sobotni wieczór gościom umili DJ Mad Mike. Za muzykę w sobotę w Dzikim Brzegu odpowiedzialny będzie Dj Grejtu, a w Szerokich Barach wieczór umili Nadwiślański Sztorm - PIOS i Baltazar. Muzyczny i kulinarny eklektyzm – gwarantowany!

Warszawa: Wstrzykiwała sobie heroinę w Toi - toiu. Dziecko miała na rękach. ZDJĘCIA


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE