Warszawa. Wielkie utrudnienia na drogach i w tramwajach w weekend. Filmowcy na ulicach!

2021-04-23 19:42 Norbert Amlicki
Zakaz wjazdu
Autor: Łukasz Rydzewski, radio ESKA

W ostatni weekend kwietnia na kierowców będą czekały ogromne utrudnienia. Szykują się zakazy parkowania i wyłączenia ulic. Nieposłusznych może spotkać kara! Drogowcy nie zawahają się odholować aut na koszt właścicieli pojazdów. Wszystko przez kręcenie filmu historycznego. Sprawdź gdzie czekają potężne utrudnienia.

Sobota, 24 kwietnia

 W godz. 7.00 – 18.00 zostanie wyłączony z ruchu fragment ul. Lwowskiej na odcinku od pl. Politechniki do ul. Lwowska 5. - Na pozostałych ulicach przy pl. Politechniki przewiduje się wstrzymania ruchu drogowego i tramwajowego na 2-3 minuty przez osoby uprawnione do kierowania ruchem - informują drogowcy.

Dodatkowo na ul. Noakowskiego i ul. Lwowskiej będzie obowiązywał zakaz parkowania z tabliczką informującą o odholowaniu pojazdu na koszt właściciela. 

Bezpieczna droga do szkoły

Niedziela, 25 kwietnia

Przy ul. 1 Pułku Praskiego (w rejonie zespołu przystankowego Hipodrom) przewiduje się wstrzymania ruchu drogowego i tramwajowego na 2-3 minuty przez osoby uprawnione do kierowania ruchem – informują drogowcy.

Od ok. godz. 23.30 w niedzielę do poniedziałku, do ok. godz. 4.00 przy ul. Wierzbowej oraz od dnia 26.04.2021 r. od ok. godz. 18.00 do dnia 27.04.2021 r. do ok. godz. 4.00 będzie obowiązywał zakaz parkowania. Drogowcy planują także wstrzymania ruchu drogowego i tramwajowego. Dodatkowo wyłączona z ruchu będzie część parkingu na pl. Teatralnym (od strony ul. Moliera).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE