Zatrzymany za sutenerstwo

i

Autor: Shutterstock Zatrzymany za sutenerstwo

ZBIERAŁ HARACZ

Warszawa. Zarabiał na prostytucji. Groził kobiecie, że ją zabije! Ohydny proceder 31-latka

2022-12-20 8:44

Policjanci w sprawnie zorganizowanej zasadzce zatrzymali 31-latka. Mężczyzna wykorzystywał kobietę i groził jej, że ją zabije. Zatrzymany usłyszał już zarzut „wymuszenia rozbójniczego w związku z czerpaniem korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji działając w warunkach recydywy”. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!

Warszawa. Groził kobiecie, że ją zabije. Usłyszał zarzuty

Wolscy funkcjonariusze uzyskali informacje dotyczące ohydnego procederu, który podejmował 31-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna zajmował się czerpaniem korzyści z uprawiania prostytucji. Okazało się, że ten sam mężczyzna groził kobiecie śmiercią żądając systematycznego opłacania haraczu.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe ustalenia w tej sprawie. Okazało się, że 31-latek był już wcześniej karany i w zakładzie karnym spędził niemalże 12 lat za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu – przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Policjanci przygotowali zasadzkę. Śledczy zebrali gigantyczny materiał dowodowy. Podejrzany został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut „wymuszenia rozbójniczego w związku z czerpaniem korzyści majątkowej z uprawnia prostytucji działając w warunkach recydywy”.

Na wniosek Prokuratora, decyzją Sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola w Warszawie – dodała policjantka.

Warszawa. Zarabiał na prostytucji. Groził kobiecie, że ją zabije! Ohydny proceder 31-latka

i

Autor: POLICJA Warszawa. Zarabiał na prostytucji. Groził kobiecie, że ją zabije! Ohydny proceder 31-latka
Sonda
Czy prostytucja powinna być w Polsce legalna?

O tym nie uczą w podręcznikach historii!

Posłuchaj podcastu o największych sekretach i sex skandalach elit PRL.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki